Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат в Солом’янському районному суді м. Києва.

 Адвокат в Солом’янському районному суді м. Києва.

Адвокат в Солом’янському районі Тітов Ігор Сергійович надає послуги своїм Клієнтам в Солом’янському районному суді м. Києва.

Якщо Ви є стороною цивільної справи - пропонуємо Вам послуги професійного адвоката Тітова Ігоря Сергійовича.

Адвокат Тітов Ігор Сергійович збере для суду необхідні докази, у тому числі письмові докази, речові докази, електронні докази, висновки експертів. Аргументуємо суду, що докази є належними, допустимим, а совокупність їх дає змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування.

Окрім того, звернемося до Солом’янського районного суду м. Києва з заявою про забезпечення позову. Зокрема: накладемо арешт на майно, заборонимо вчиняти дії, зобов’яжемо вчинити дії, зупинимо продаж арештованого майна, зупинимо стягнення на підставі виконавчого документу, передамо річ на зберігання іншим особам та інш.

Представимо інтереси свого Клієнта в Солом’янському районному суді м. Києва у наказному провадженні. Зокрема: у справах, щодо стягнення заробітної плати, щодо стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, щодо стягнення аліментів, повернення вартості товару неналежної якості тощо.

Підготуємо до Солом’янського районного суду м. Києва позовну заяву, відзив на позовну заяву, відповідь на відзив.

Візьмемо участь на стадії підготовчого провадження на стороні Позивача, Відповідача, Третьої особи. Підготуємо зустрічний позов.

Приймемо участь при врегулюванні спору за участю судді в Солом’янському районному суді м. Києва.

Представимо інтереси свого Клієнта в Солом’янському районному суді м. Києва при розгляді справи по суті. Подамо суду заяви, клопотання, пояснення тощо.

В судовому засіданні приймемо участь у допиті свідків, дослідженні доказів, дослідженні висновків експертів, виступимо у судових дебатах.

Захистимо права своїх Клієнтів при розгляді справ у порядку спрощеного провадження. Зокрема: у малозначних спорах, спорах, що виникають з трудових відносинах,  надання судом дозволу на тимчасовий виїзд дитини за межі України тощо.

Оскаржимо заочне рішення суду. При цьому, надамо суду необхідні докази для скасування заочного рішення.

Представимо інтереси Клієнта при розгляді справ в порядку окремого провадження. Зокрема: обмеження цивільної дієздатності,  надання неповнолітній особі повної цивільної дієздатності, усиновлення, надання особі психіатричної допомоги в примусовому порядку, розкриття банком інформації щодо фізичної та / або юридичної особи та інш.

Оскаржимо рішення Солом’янського районного суду м. Києва в апеляційному та касаційному порядку.

Маємо досвід перегляду судових рішень Солом’янського районного суду м. Києва за нововиявленими обставинами. Допоможемо відновити втрачене судове провадження.

В кримінальних справах здійснимо захист потерпілого, обвинуваченого, підсудного на стадії судового провадження в Солом’янському районному суді м. Києва.

Візьмемо участь на стадії підготовчого провадження та на стадії судового розгляду справи.

Підготуємо суду необхідні заяви, клопотання, пояснення тощо.

Приймемо участь в судовому засіданні при допиті обвинуваченого, свідків, експертів, при дослідженні доказів, при судових дебатах.

Оскаржимо вирок Солом’янського районного суду м. Києва в апеляційному порядку.

Якщо Вам потрібна професійна юридична допомога в Солом’янському районі м. Києва, або в Солом’янському районному суді м. Києва – звертайтеся до адвоката Тітова Ігоря Сергійовича за номерами телефонів (097) 338-35-86, (050) 75-364-75, або на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В».

Адвокат в Солом’янському районі м. Києва

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75