Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Щодня багато водіїв зустрічаються з притягненням їх до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Працівники поліції щодня складають тисячі протоків та виносять сотні постанов, накладаючи на водіїв штрафи, вилучаючи посвідчення на право керування транспортним засобом, тимчасово вилучаючи транспортні засоби. Багатолітня практика накладення стягнення у сфері безпеки дорожнього руху склалася так, що службові особи поліції, не те що забувають, а навіть не знають, що будь-який правопорушник має право на професійну допомогу спеціаліста в області права, а саме на професійну допомогу адвоката. Аналіз цієї категорії справ свідчить про те, що порушення норм Кодексу України про адміністративні правопорушення працівниками поліції відбувається майже у кожному випадку притягнення особи до адміністративної відповідальності, що у своє чергу надає адвокату широкий фронт роботи по визнанню рішень службової особи незаконними та як слідство не притягнення фізичної, юридичної особи до адміністративної відповідальності. Основною проблематикою цієї категорії справ є те, що хоча Законотворець систематично і вносить зміни до Кодексу, однак на наш погляд цей Закон необхідно скасувати та прийняти кардинально новий з урахуванням сучасних реалій. Багато норм Кодексу дуже застаріли, багато не відповідають сучасним Законам та нормам міжнародних договорів, згода на які надана Верховною Радою України. Але все одно механізм оскарження дій працівників поліції в сфері безпеки дорожнього руху є та навіть не однин. Перш за все КУоАП надає можливість оскаржити постанову по справі про адміністративне правопорушення і це вже добре. Законодавство навіть передбачає та надає право оскарження дій посадової особи в даній категорії справ у вищестоящий орган або в суд. Оскарження до вищестоящого органу ми вважаємо мало ефективним, хоча деякі керівники правоохоронних органів дійсно відміняють рішення своїх підлеглих. Другий та більш дієвий спосіб є оскарження постанови до суду. Не потрібно забувати, що законодавець передбачив строки подання скарги на постанову про адміністративне правопорушення – 10 днів з моменту винесення постанови. Скарга на постанову розглядається на протязі 10 днів з дня надходження скарги та по факту розгляду скарги приймається одне з рішень: залишає постанову без змін, скасовує постанову і надсилає її на новий розгляд, скасовує постанову та закриває справу, змінює захід стягнення. КУоАП також передбачена можливість оскаржити рішення суду в апеляціоному порядку. Рішення суду першої інстанції набуває законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги. Постанова суду апеляційної інстанції оскарженню не підлягає, хоча з нашої точки зору, ця норма не відповідає нормам міжнародного законодавства, Конституції України та підлягає виключенню або зміні.

Адвокат Тітов Ігор Сергійович має багаторічний досвіт захисту прав своїх клієнтів у вищезазначеної категорії справ. Звертайтесь до адвоката Тітова І.С. ( Київ, Київська область ) ви отримаєте вичерпну консультацію з питань притягнення до адміністративної відповідальності в сфері порушень правил дорожнього руху таких як: водіння автотранспорту в стані алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, відмови від проходження огляду на стан сп’яніння, керування автотранспортом без посвідчення водія, перевищення швидкості руху, проїзд на заборонений сигнал світлофора, порушення правил маневрування, порушень правил обгону та зустрічного роз’їзду, порушення правил зупинки та стоянки, порушення правил перевезення вантажів, порушення правил дорожнього руху, що привели до завдавання шкоди здоров’ю, порушення правил, щодо застосування ременів безпеки, користування телефоном водієм транспортного засобу та інші.

Адвокат Тітов І.С. підготує необхідні адвокатські запити, пояснення, скарги до органів державної влади та/або до суду. Представимо інтереси клієнта в судах першої та апеляційної інстанції. Маємо досвід скасування накладених штрафів, повернення посвідчень про право на керування транспортним засобом та інш.

Особливий позитивний досвіт маємо в питання повернення тимчасово вилученого автотранспорту, або автотранспорту, який знаходиться на штрафплощадках або на спеціальних стоянках, у тому числі автотранспорту з іноземною реєстрацією.  

Звертайтесь до адвоката Тітова Ігоря Сергійовича ( Київ та Київська область ) та ми допоможемо Вам у справах в сфері порушення правил дорожнього руху ( ПДР ).                     

Адвокат по адміністративних порушеннях, пов'язаних з порушенням правил дорожнього руху

Користуючись юридичними послугами адвоката, Ви зможете уникнути необґрунтованих і незаконних рішень митних органів. Адвокат допоможе Вам оскаржити будь-яке незаконне рішення посадових осіб. Скориставшись юридичною допомогою професійного адвоката з митних та інших питань, Ваші права будуть під надійним захистом професійного захисника – юриста.

До переліку наших послуг в сфері митних суперечок входить:

- надання консультацій з питань митного права

- надання правової допомоги при заповненні вантажних митних декларацій та супроводжуючих їх документів, визначення розміру митних платежів і зборів;

- юридичний супровід митного оформлення і митного контролю;

- оскарження рішень митних органів в адміністративному і в судовому порядку;

- оскарження рішень митних органів про притягнення підприємств і їх керівників до фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності.

Маємо досвід повернення конфіскованих коштів та товарів через рішення суду.

Адвокат в таможенных спорах 

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75