Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат в Шевченківському районному суді м. Києва

Адвокат Тітов Ігор Сергійович надає професійні юридичні послуги в Шевченківському районі м. Києва. Маємо досвід надання юридичних послуг в сімейних справах. Надаємо юридичні послуги «від А до Я» при розлученні подружжя. При цьому, маємо досвід припинення шлюбу, як через органи РАГС, так і через суд, як за участю подружжя (чоловіка, дружини), так і без участі. Маємо практику розірвання шлюбу при наявності між подружжям майнового спору. Визнаємо через суд розірвання шлюбу фіктивним. Допоможемо зібрати повний комплект документів та розірвати шлюб за спільною заявою подружжя, що має дітей. При цьому підготуємо необхідний для суду договір в якому передбачимо наступні питання: з ким будуть проживати діти після розірвання шлюбу, яку участь у  вихованні дітей будуть братиме батьки та в якому обсязі тощо. Окрім того, підготуємо нотаріально посвідчений договір про розмір аліментів на дитину.

Маємо досвід у стягненні аліментів через суд «під ключ», позбавлення та поновлення батьківських прав та інш.

Представимо інтереси своїх Клієнтів в Шевченківському районному суді м. Києва при поділі майна подружжя. При цьому, ретельно вивчено первинні документи, оцінимо можливі ризики, зберемо першочергові докази, проведемо необхідні експертизи, приймемо участь на стадії досудового врегулювання спору, підготуємо та подамо до суду позовну заяву. Для забезпечення позову - ініціюємо накладення арешту на спірне майно.

Маємо досвід визнання батьківства та або материнства за рішенням суду. Зберемо необхідні докази, відомості щодо визнання батьківства та або материнства, підготуємо та подамо позов до суду. Звернемось до суду щодо оспорювання батьківства та або материнства.

Є досвід в спадкових справах в Шевченківському районному суді м. Києва. Оскаржимо заповіт, допоможемо вступити в спадщину за Законом та або за заповітом.

Стягуємо борги. У тому числі за договором позики, за розпискою.

Якщо Вам завдано матеріальної шкоди, адвокат Тітов Ігор Сергійович, в Шевченківському районі м. Києва, допоможе відшкодувати Вам збитки в повному обсязі, у тому числі допоможе аргументувати моральну шкоду.

Маємо досвід по житлових справах в Шевченківському районному суді м. Києва. Зокрема, в спорах про визнання права власності на житлові та нежитлові будівлі, МАФи, гаражі, дачі та т.п. Підготуємо до суду процесуальні документи про визнання договорів купівлі-продажу приміщень нікчемними. Представимо інтереси Клієнта при поділі квартири або будинку. Через рішення суду змінимо або розірвемо договори щодо нерухомого майна, визнаємо право власності на нерухоме майно тощо. Розв’яжемо спори щодо вселення та виселення з житлового приміщення.

При цьому, при вирішенні житлових спорів зробимо фундаментальний юридичний аналіз Вашої справи, надамо своєму клієнту декілька варіантів вирішення його проблеми, підготуємо повний пакет необхідних процесуальних документів, представимо інтереси в Шевченківському районному суді м. Києва, як за участю клієнта, так і без його участі, допоможемо на стадії виконавчого провадження.

Маємо багаторічний досвід стягнення боргів. Повернемо гроші за неякісно виконані роботи, за неякісний товар або послугу тощо. Щодо стягнення боргів, маємо комплексний підхід для отримання бажаного результату. Перш за все - розробимо комплекс заходів на стадії досудового врегулювання спору. Зберемо необхідні докази, підготуємо адвокатські запити, витяги з реєстрів, виявимо майно боржника та накладемо на нього арешт. Підготуємо позов до суду, аргументуємо свою позицію в суді, підготуємо до суду процесуальні документи: пояснення, заяви, клопотання тощо.

Маємо досвід в земельних спорах, у тому числі в питаннях щодо отримання земельної ділянки в спадщину, передача земельної ділянки в оренду, щодо укладання, розірвання, зміни договорів оренди земельної ділянки, передачі та повернення землі, визнання права власності на земельну ділянку тощо.

Надаємо повний спектр юридичних послуг у кримінальних провадженнях в Шевченківському районні м. Києва.

Якщо Вам потрібна висококваліфікована юридична допомога в Шевченківському районному суді м. Києва - звертайтесь до професійного адвоката Тітова Ігоря Сергійовича.

Адвокат в Шевченківському районному суді м. Києва

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75