Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат в Ірпінському суді

Адвокат в Ірпінському суді

Надаємо весь спектр юридичних послуг в м. Ірпінь Київської області та в районі. Адвокат Тітов Ігор Сергійович висококваліфікований адвокат, який має юридичний досвіт роботи понад 15 років. Адвокат Тітов І.С. спеціалізується в галузі сімейного, майнового, трудового, податкового, митного та кримінального права. Представимо Ваші інтереси та захистимо Вас юридично на стадії досудового врегулювання спору. Надаємо повну юридичну як усну так і письмову консультацію. Аргументуємо свої доводи з посиланням на чинні норми національного законодавства, норми міжнародного права, практику Європейського Суду з прав людини тощо. Представимо Ваші інтереси в Ірпінському міському суді Київської області. Насамперед проаналізуємо юридичну ситуацію, ознайомимося з матеріалами справи, спільно з Клієнтом побудуємо позицію в суді, проаналізуємо можливі наслідки, підготуємо першочергові документи (заяви, клопотання, адвокатські запити тощо), самостійно зберемо необхідні докази по справі, підготуємо документи до суду (Позовну заяву, відзив на позов, пояснення), візьмемо участь у судових засіданнях, супроводжуємо Клієнта на стадії виконання рішення суду (отримання бажаного результату).              

Адвокат Тітов І.С. має багаторічний досвід в таких сімейних справах, як розлучення подружжя, стягнення аліментів на дитину та батьків, позбавлення батьківських прав, поновлення батьківських прав, оскарження заповіту, отримання спадщини.

Адвокат Тітов І.С. представить Ваші інтереси в Ірпінському міському суді Київської області з питань стягнення заборгованостей за розпискою, договором позики, кредитним договором. Допоможемо в суді розірвати укладений договір, поновити договір, доведемо суду факт отримання грошових коштів боржником.

В Ірпінському міському суді Київської області адвокат Тітов І.С. представить Ваші інтереси в трудових спорах. Є позитивний досвід поновлення на роботі через судове рішення у зв’язку з незаконним звільненням, стягнення з роботодавця грошових коштів під час вимушеного прогулу, оскарження доган тощо.

Адвокат Тітов Ігор Сергійович має досвід у житлових спорах, зокрема: визнання права власності на житло, визнання права користування житловим приміщенням, заборону користування житловим приміщенням, примусовий продаж за рішенням суду частки житлового приміщення.

Маємо досвід захисту прав споживачів. Адвокат Тітов І.С. захистить в Ірпінському міському суді Київської області права споживача які були порушені в результаті продажу неякісного товару. Зокрема таких товарів, як харчові продукти, побутова техніка, одяг, взуття тощо. Представимо інтереси Клієнта у разі надання неякісної послуги або надання послуг з порушенням строків виконання, недотримання гарантійних строків.

Захищаємо інтереси клієнта в Ірпінському міському суді Київської області на стадії судового провадження обвинуваченого, потерпілого, цивільного позивача та відповідача у кримінальних провадженнях (Кримінальних справах). Доведемо суду свою позицію, підготовимо та направимо до суду клопотання, заяви, пояснення, приймемо участь в судових засіданнях.

Якщо Вам потрібна допомога високоякісного професійного адвоката в Ірпінсьму суді Київської області, то негайно звертайтесь до адвоката Тітова Ігоря Сергійовича та Ви отримаєте максимально бажаний результат.        

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75