Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат в Деснянському районному суді м. Києва.

Адвокат в Деснянському районному суді м. Києва.

Професійний юрист Тітов Ігор Сергійович, надає приватні юридичні послуги в Деснянському районі м. Києва в галузях цивільного, сімейного, кримінального, виборчого, трудового, земельного права.

При цьому, адвокат, гарантує додержання адвокатської таємниці, що стала відома адвокату при виконання своїх професійних обов’язків.   

Якщо Вам своєчасно не повернули борги, Ви незаконно втратили право на майно, якщо порушено Ваше право на інтелектуальну власність, якщо у Вас виникли проблеми з купівлею-продажом нерухомого майна ( квартири, дома, гаража ), автомобіля, побутових товарів, якщо порушено Ваше право оренди, найму приміщення та Вам потрібно захистити свої цивільні права - радимо невідкладно звернутися до професійного адвоката Тітова Ігоря Сергійовича. Чим раніше Клієнт звертається до професійного адвоката за захистом своїх цивільних прав, тим більше шансів отримати бажаний результат – це аксіома.

Завдяки багаторічному досвіду, відповідальності, постійним слідкуванням за змінами в законодавстві, адвокат Тітов Ігор Сергійович має позитивний досвід в правовідносинах щодо повернення боргів своїм Клієнта під «ключ», у тому числі на підставі договору, розписки, усної домовленості. Маємо досвід стягнення сум страхового відшкодування з страхових компаній. Надаємо послуги щодо розірвання, внесення змін до договорів, у тому числі договорів купівлі-продажу нерухомого майна, автотранспорту, побутових товарів тощо. Маємо досвід оскарження договорів будівельного та побутового підряду, договорів підряду на проектні та пошукові роботи.   

Якщо Вам потрібно розлучитися з дружиною або чоловіком, поділити спільне майно, стягнути аліменти на дитину, позбавити батьківських прав - Вам просто необхідно залучитися допомогою професійного адвоката. Професійний юрист вивчить Вашу сімейну справу, надасть повну та вичерпну консультацію, підготує необхідні запити, заяви, експертизи, представить інтереси свого Клієнта в Деснянському районному суді м. Києва.

Вас незаконно позбавили спадщини ? Звертайтеся до професійного адвоката Тітова Ігоря Сергійовича. Звернувшись до нас - ми поновимо строки в спадкових справах, оскаржмо заповіт, оскаржимо дії нотаріуса тощо.  

Ви бажаєте укласти договір довічного утримання та почувати себе спокійно ? Адвокат Тітов Ігор Сергійович допоможе укласти договір довічного утримання, надасть кваліфіковану консультацію, щодо правових наслідків, прав та зобов’язань сторін договору.     

Вас незаконно звільнили з роботи, перевели без Вашої згоди на іншу посаду, Вам винесена догана ? Адвокат Тітов Ігор Сергійович допоможе відновити Ваші права в Деснянському районному суді м. Києва. Вивчимо ситуацію, звернемося до роботодавця, зберемо необхідні документи, звернемося до суду.    

В кримінальних провадженнях - надаємо послуги захисту підозрюваних, потерпілих в Деснянському районі м. Києва 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Приймемо участь у слідчих діях за участю підозрюваного, потерпілого. Оскаржимо дії посадових осіб правоохоронних органів (слідчих, прокурорів). Надамо комплексний захист обвинуваченому ( підсудному ) в Деснянському районному суді м. Києва.

В Деснянському районному суді м. Києва виступимо на стороні позивача, відповідача, третьої особи. Приймемо учать на стадії підготовчого провадження та розгляді справи по суті. Підготуємо суду необхідні пояснення, клопотання, заяви. Самостійно зберемо та надамо суду необхідні докази. Підготуємо та подамо суду зустрічний позов. Обґрунтуємо свою правову позицію в Деснянському районному суді м. Києва.

Оскаржимо рішення суду в Апеляційному суді м. Києва.

Захист прав – наша професія !

Ваші проблеми – наша робота !

Звернутися до професійного адвоката Тітова Ігоря Сергійовича можливо за номерами телефонів 0507536475, 0973383586, за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або прийти в наш офіс за адресою: вул. Еспланадна, 32 в літері «В», м. Київ.

Ми обов’язково допоможемо Вам в скрутній життєвій ситуації.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75