Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат в Дарницькому районному суді м. Києва.

Адвокат Тітов Ігор Сергійович надає професійні юридичні послуги в Дарницькому районі м. Києва. Звернувшись до адвоката Тітова І.С., Ви, в терміновому порядку отримаєте повний комплекс юридичних послуг «під ключ». Адвокат Тітов І.С. надає послуги 24 години на добу, 365 днів на рік. Ви цілодобово можете зателефонувати нам за номерами телефонів 0973383586, 0507536475 або написати нам на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Більш детально ознайомитися з послугами адвоката в Дарницькому районі м. Києва можливо на сайті http://advokat-ua.info/. У разі необхідності, адвокат терміново, у будь який час доби, здійснить виїзд за місцезнаходженням Клієнта. Маємо досвід представництва понад десяти років в кримінальних, цивільних, сімейних, трудових справах тощо. Вартість послуг адвоката в Дарницькому районі м. Києва складає 800,00 грн. за годину роботи професійного юриста.

Адвокат в Дніпровському районному суді м. Києва.

Адвокат Тітов Ігор Сергійович здійснює свою професійну діяльність в Дніпровському районі м. Києва, а також представляє інтереси своїх Клієнтів в Дніпровському районному суді м. Києва.

Якщо Ваші права порушені та Вам потрібний надійний юридичний захист - радимо звернутися до нас за первинною правовою допомогою, а саме за консультацією.

Професійний юрист вивчить до дрібниць фактичні обставини справи свого Клієнта, надасть вичерпну юридичну консультацію по справі, посилаючись на законодавство та судову практику, змоделює можливий розвиток ситуації та можливі наслідки.

Адвокат в Дніпровському районі м. Києва, Тітов Ігор Сергійович, має багаторічний досвід в сімейних справах, в справах щодо адміністративних правопорушень, кримінальних, трудових, спадкових справах тощо.

Нажаль, не завжди є можливість вирішити свої юридичні проблеми на стадії домовленостей або досудового врегулювання спору, тому, якщо ви опинилися в такій ситуації - адвокат Тітов Ігор Сергійович представить Ваші інтереси в Дніпровському районному суді м. Києва.

На стадії досудового врегулювання спору - зберемо необхідні докази, проведемо експертизи, подамо адвокатські запити тощо.

 Адвокат в Солом’янському районному суді м. Києва.

Адвокат в Солом’янському районі Тітов Ігор Сергійович надає послуги своїм Клієнтам в Солом’янському районному суді м. Києва.

Якщо Ви є стороною цивільної справи - пропонуємо Вам послуги професійного адвоката Тітова Ігоря Сергійовича.

Адвокат Тітов Ігор Сергійович збере для суду необхідні докази, у тому числі письмові докази, речові докази, електронні докази, висновки експертів. Аргументуємо суду, що докази є належними, допустимим, а совокупність їх дає змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування.

Окрім того, звернемося до Солом’янського районного суду м. Києва з заявою про забезпечення позову. Зокрема: накладемо арешт на майно, заборонимо вчиняти дії, зобов’яжемо вчинити дії, зупинимо продаж арештованого майна, зупинимо стягнення на підставі виконавчого документу, передамо річ на зберігання іншим особам та інш.

Представимо інтереси свого Клієнта в Солом’янському районному суді м. Києва у наказному провадженні. Зокрема: у справах, щодо стягнення заробітної плати, щодо стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, щодо стягнення аліментів, повернення вартості товару неналежної якості тощо.

Адвокат в Подільському районному суді м. Києва

Адвокат Тітов Ігор Сергійович кращій адвокат по кримінальним справам в Подільському районі м. Києва.

Надаємо професійну юридичну допомогу в кримінальних справах (кримінальних провадженнях) підозрюваним, потерпілим, свідкам тощо.

Для отримання бажаного результату - ознайомимося з матеріалами кримінального провадження, надамо вичерпну юридичну консультацію, розробимо стратегію захисту, зберемо докази невинуватості підозрюваного, оскаржимо рішення слідчого, прокурора, слідчого судді Подільського районного суду на стадії досудового розслідування.

Відповідно до Кримінального процесуального Кодексу України забезпечимо повну реалізацію процесуальних прав стороні кримінального провадження. Зокрема - ініціюємо перевірку обґрунтованості затримання підозрюваного, застосування запобіжного заходу тощо.  

Приймемо участь в допитах підозрюваного, свідка, потерпілого.

Приймемо участь при проведенні обшуку, зокрема: проконтролюємо проведення зазначеної слідчої дії відповідно до норм КПК, подамо зауваження, у випадку порушення чинного законодавства, оскаржимо результати слідчої дії.

Оскаржмо накладення грошового стягнення, відсторонення від посади, накладення арешту на майно.

Адвокат в Святошинському районному суді м. Києва.

Приватний адвокат по сімейних справах в Святошинському районі м. Києва, Тітов Ігор Сергійович, надає повний спектр юридичних послуг за вказаною категорією справ, починаючи з юридичної консультації, та закінчуючи виконанням рішення Святошинського районного суду м. Києва.

Професійний сімейний юрист в Святошинському районі м. Києва, адвокат Тітов Ігор Сергійович, допоможе вирішити такі сімейні справи як:

- Державна реєстрація та недійсність шлюбу;

- Захист права на материнство та батьківство;

- Захист права дружини та чоловіка на повагу до своєї індивідуальності, фізичного та духовного розвитку, свободу та особисту недоторканність;

- Захист права особистої приватної власності, як чоловіка, так і дружини;

- Захист права спільної сумісної власності подружжя, а також право подружжя на розпорядження спільним майном;

- Допоможемо здійснити поділ спільного майна подружжя, як з одночасним розірванням шлюбу, та і без такового.

- Захист права подружжя на утримання, у тому числі і після розірвання шлюбу;

- Надаємо юридичні послуги «під ключ» в питаннях розірвання шлюбу, як через органи РАГС, так і через суд, як за участю чоловіка / дружини, так і без їх участі;

- Визнаємо розірвання шлюбу фіктивним;

- Встановимо режим окремого проживання подружжя.

Щодо захисту прав дитини, адвокат в Святошинському районі м. Києва, Тітов І.С. допоможе:

- Визнати походження дитини за заявою жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі;

- Визнаємо батьківство за рішенням суду;

- Встановлюймо факт батьківства за рішенням суду;

- Оспорюємо батьківство, особою яка записана батьком дитини;

- Допоможемо в питання щодо позбавлення та поновлення батьківських прав;

- Визначення місця проживання дитини;

- Допоможемо в питаннях щодо розділу майна батьків та дітей;

- Допоможемо в питаннях щодо користування спільним майном, управлінням майном дитини;

- Стягнення аліментів на дитину.

Для досягнення бажаного результату в сімейних справах, здійснимо заходи досудового врегулювання спору, зберемо необхідні докази, підготуємо позовну заяву, відзив на позов, пояснення, заяви та клопотання Святошинському районному суду м. Києва.

Адвокат в Деснянському районному суді м. Києва.

Професійний юрист Тітов Ігор Сергійович, надає приватні юридичні послуги в Деснянському районі м. Києва в галузях цивільного, сімейного, кримінального, виборчого, трудового, земельного права.

При цьому, адвокат, гарантує додержання адвокатської таємниці, що стала відома адвокату при виконання своїх професійних обов’язків.   

Якщо Вам своєчасно не повернули борги, Ви незаконно втратили право на майно, якщо порушено Ваше право на інтелектуальну власність, якщо у Вас виникли проблеми з купівлею-продажом нерухомого майна ( квартири, дома, гаража ), автомобіля, побутових товарів, якщо порушено Ваше право оренди, найму приміщення та Вам потрібно захистити свої цивільні права - радимо невідкладно звернутися до професійного адвоката Тітова Ігоря Сергійовича. Чим раніше Клієнт звертається до професійного адвоката за захистом своїх цивільних прав, тим більше шансів отримати бажаний результат – це аксіома.

Завдяки багаторічному досвіду, відповідальності, постійним слідкуванням за змінами в законодавстві, адвокат Тітов Ігор Сергійович має позитивний досвід в правовідносинах щодо повернення боргів своїм Клієнта під «ключ», у тому числі на підставі договору, розписки, усної домовленості. Маємо досвід стягнення сум страхового відшкодування з страхових компаній. Надаємо послуги щодо розірвання, внесення змін до договорів, у тому числі договорів купівлі-продажу нерухомого майна, автотранспорту, побутових товарів тощо. Маємо досвід оскарження договорів будівельного та побутового підряду, договорів підряду на проектні та пошукові роботи.   

Послуги адвоката в Голосіївському районному суді м. Києва

Адвокат Тітов Ігор Сергійович надасть професійні юридичні послуги в Голосіївському районному суді м. Києва. Надаємо вичерпну консультацію з правових питань. Приймемо участь в досудовому врегулюванню спору. Підготуємо позовну заяву, заперечення на позов, пояснення, інші юридичні документи.

Маємо великий досвіт в справах по сімейним спорам таким як: розлучення подружжя, поділ майна, позбавлення та поновлення батьківських прав, аліменти та інші.

Підготуємо необхідні юридичні та процесуальні документи до Голосіївського районного суду м. Києва по справах стягнення боргів. При цьому, допоможемо зібрати необхідні докази для отримання бажаного результату. Через Голосійвський районний суд м. Києва відкриємо банківську таємницю, підготуємо адвокатські запити до підприємств, установ та організацій. Представимо інтереси в Голосіївському районному суді м. Києва як на стороні позивача так і на сторони відповідача або третьої особи. Бездоганно виступимо в суді. У разі незадовільного результату оскаржимо рішення Голосіївського районного суду м. Києва до Київського апеляційного суду.

Адвокат Тітов Ігор Сергійович має досвід у спадкових справах в Голосіївському районному суді м. Києва.

Адвокат в Києво-Святошинському районному суді Київської області

Адвокат  Тітов Ігор Сергійович надає послуги у Києво-Святошинському суді м. Києва. Зокрема, представляємо інтереси позивачів, відповідачів та третіх осіб. Звернувшись до нас, до професійного юриста та адвоката Тітова І.С., Ви отримаєте вичерпну консультацію з юридичних питань.

Допоможу вирішити проблему на стадії досудового врегулювання спору законними засобами. Самостійно зберемо необхідні для суду докази, підготуємо заяви, листи, адвокатські запити тощо. Підготуємо позовну заяву, відзив на позов. Представляємо інтереси позивача та відповідача в суді, як в присутності Клієнта так і за його відсутності. Організуємо комплексні заходи на стадії підготовчого провадження.

Маємо досвід скасування заочних рішень суду, у тому числі і в апеляційному порядку. З метою скасування заочного рішення, підготуємо заяву про скасування заочного рішення. Обґрунтуємо суду свою позицію.

Адвокат Ігор Титов надає професійні адвокатські послуги в цивільно-правових, кримінально-правових, трудових та сімейних правовідносинах.

Маємо багаторічний досвід в спорах пов’язаних з поверненням боргів. При цьому, на стадії подання позову до суду, звернемось з заявою про забезпечення позову. У тому числі, з заявою про накладення арешту на майно та грошові кошти відповідача. Звертаючись до суду, обґрунтуємо неустойку ( штрафи, пені ), інфляційні втрати, відсоток за користування грошовими коштами, 3 % річних … 

У сімейних справах надаємо професійну консультацію з питань розлучення подружжя. Підготуємо заяву про розірвання шлюбу до органів Державної реєстрації актів цивільного стану або до суду. Представимо інтереси подружжя в Києво-Святошинському суді м. Києва. Маємо позитивний досвід стягнення аліментів на дитину. В сімейних справах адвокат Тітов Ігор Сергійович має досвід в справах щодо позбавлення та відновлення батьківських прав. Аргументуємо свою позицію в Києво-Святошинському суді м. Києва посилаючись на норми національного законодавства, міжнародного права, Європейського Суду з прав людини. В сімейних спорах також оскаржимо заповіт, відновимо строки для прийняття спадщини через суд тощо.

Адвокат в Ірпінському суді

Надаємо весь спектр юридичних послуг в м. Ірпінь Київської області та в районі. Адвокат Тітов Ігор Сергійович висококваліфікований адвокат, який має юридичний досвіт роботи понад 15 років. Адвокат Тітов І.С. спеціалізується в галузі сімейного, майнового, трудового, податкового, митного та кримінального права. Представимо Ваші інтереси та захистимо Вас юридично на стадії досудового врегулювання спору. Надаємо повну юридичну як усну так і письмову консультацію. Аргументуємо свої доводи з посиланням на чинні норми національного законодавства, норми міжнародного права, практику Європейського Суду з прав людини тощо. Представимо Ваші інтереси в Ірпінському міському суді Київської області. Насамперед проаналізуємо юридичну ситуацію, ознайомимося з матеріалами справи, спільно з Клієнтом побудуємо позицію в суді, проаналізуємо можливі наслідки, підготуємо першочергові документи (заяви, клопотання, адвокатські запити тощо), самостійно зберемо необхідні докази по справі, підготуємо документи до суду (Позовну заяву, відзив на позов, пояснення), візьмемо участь у судових засіданнях, супроводжуємо Клієнта на стадії виконання рішення суду (отримання бажаного результату).              

Адвокат Тітов І.С. має багаторічний досвід в таких сімейних справах, як розлучення подружжя, стягнення аліментів на дитину та батьків, позбавлення батьківських прав, поновлення батьківських прав, оскарження заповіту, отримання спадщини.

Адвокат Тітов І.С. представить Ваші інтереси в Ірпінському міському суді Київської області з питань стягнення заборгованостей за розпискою, договором позики, кредитним договором. Допоможемо в суді розірвати укладений договір, поновити договір, доведемо суду факт отримання грошових коштів боржником.

В Ірпінському міському суді Київської області адвокат Тітов І.С. представить Ваші інтереси в трудових спорах. Є позитивний досвід поновлення на роботі через судове рішення у зв’язку з незаконним звільненням, стягнення з роботодавця грошових коштів під час вимушеного прогулу, оскарження доган тощо.

Адвокат в Печерському районному суді м. Києва

Надаю професійні юридичні послуги в Печерському районі м. Києва. Представляю інтереси фізичних та юридичних осіб в Печерському районному суді м. Києва на стороні Позивача, Відповідача, Третьої особи. Своєчасне залучення адвоката в судову справу надає можливість отримати бажаний результат. Навіть на перший погляд легка судова справа, без участі професійного адвоката, може мати негативні наслідки. Професійний юрист знає дуже багато «підводних каменів», про які пересічний громадянин навіть не здогадується. Адвокат є професійним юристом, його кваліфікація підтверджується свідоцтвом про право на зайняття адвокатською діяльністю тому, якщо Вам необхідно здійснити представництво в Печерському районному суді м. Києва раджу Вам звернутися до професійного адвоката Тітова Ігоря Сергійовича. Адвокат Тітов Ігор Сергійович спеціалізується на сімейних справах, таких як, розлучення подружжя, стягнення аліментів, позбавлення та поновлення батьківських прав.

Окрім того, маємо досвід у майнових справах, таких як, стягнення борів, кредитні спори, у тому числі з фінансовими установами, визнання нікчемними договорів позики, поруки та інш.

Надаємо послуги представництва інтересів в Печерському районі м. Києва в кримінальних провадженнях, як на стороні обвинуваченого так і на стороні потерпілого. Підготуємо для суду необхідні клопотання, пояснення, заяви тощо. На стороні потерпілого, підготуємо до суду цивільний позов в кримінальному провадженні, приймемо участь у судових засіданнях, аргументуємо моральну шкоду. На стороні підозрюваного та обвинуваченого оскаржимо дії слідчого, прокурора, слідчого судді тощо. Зберемо докази невинуватості фігуранта кримінальної справи.

Адвокат Тітов Ігор Сергійович має позитивний досвіт в трудових справах. Надаємо якісну, кваліфіковану та повну юридичну консультацію по трудових спорах. Допоможемо врегулювати ситуацію на стадії досудового врегулювання спору, підготуємо позовну заяву про поновлення на роботі, стягнення заробітної плати, відшкодування збитків, незаконного покладання на працівника матеріальної відповідальності. Окрім того, оскаржимо переведення на іншу роботу без згоди працівника, витребуємо у роботодавця документи та інш.

Адвокат Тітов Ігор Сергійович надає професійні юридичні послуги в Шевченківському районі м. Києва. Маємо досвід надання юридичних послуг в сімейних справах. Надаємо юридичні послуги «від А до Я» при розлученні подружжя. При цьому, маємо досвід припинення шлюбу, як через органи РАГС, так і через суд, як за участю подружжя (чоловіка, дружини), так і без участі. Маємо практику розірвання шлюбу при наявності між подружжям майнового спору. Визнаємо через суд розірвання шлюбу фіктивним. Допоможемо зібрати повний комплект документів та розірвати шлюб за спільною заявою подружжя, що має дітей. При цьому підготуємо необхідний для суду договір в якому передбачимо наступні питання: з ким будуть проживати діти після розірвання шлюбу, яку участь у  вихованні дітей будуть братиме батьки та в якому обсязі тощо. Окрім того, підготуємо нотаріально посвідчений договір про розмір аліментів на дитину.

Маємо досвід у стягненні аліментів через суд «під ключ», позбавлення та поновлення батьківських прав та інш.

Представимо інтереси своїх Клієнтів в Шевченківському районному суді м. Києва при поділі майна подружжя. При цьому, ретельно вивчено первинні документи, оцінимо можливі ризики, зберемо першочергові докази, проведемо необхідні експертизи, приймемо участь на стадії досудового врегулювання спору, підготуємо та подамо до суду позовну заяву. Для забезпечення позову - ініціюємо накладення арешту на спірне майно.

Маємо досвід визнання батьківства та або материнства за рішенням суду. Зберемо необхідні докази, відомості щодо визнання батьківства та або материнства, підготуємо та подамо позов до суду. Звернемось до суду щодо оспорювання батьківства та або материнства.

Є досвід в спадкових справах в Шевченківському районному суді м. Києва. Оскаржимо заповіт, допоможемо вступити в спадщину за Законом та або за заповітом.

Стягуємо борги. У тому числі за договором позики, за розпискою.

Якщо Вам завдано матеріальної шкоди, адвокат Тітов Ігор Сергійович, в Шевченківському районі м. Києва, допоможе відшкодувати Вам збитки в повному обсязі, у тому числі допоможе аргументувати моральну шкоду.

Адвокат в Оболонському районному суді м. Києва

Шукаєте адвоката в Оболонському районі м. Києва ?

Адвокат Тітов Ігор Сергійович - професійний юрист та адвокат надає допомогу в кримінальних, сімейних, спадкових, трудових та цивільних справах в Оболонському районі м. Києва. Звернувшись до адвоката Тітова І.С., Ви отримаєте повний спектр юридичних послуг у вищезазначених правовідносинах.

Здійснимо захист підозрюваного на стадії досудового слідства в Оболонському районі м. Києва. Приймемо участь та надамо кваліфікаційну юридичну допомогу при обшуках, тимчасовому доступу до речей і документів, виїмках. Пропонуємо терміновий виїзд до Клієнта 24 години на добу, 7 днів та тиждень. Оскаржимо процесуальні дії слідчого, прокурора, оперативних співробітників поліції в Оболонському районі м. Києва. Розробимо та запропонуємо підозрюваному стратегію захисту в кримінальному провадженні. Приймемо участь при допитах підозрюваних, свідків та інших слідчих процесуальних діях, зберемо докази невинуватості. Підготуємо та подамо слідчому, прокурору - клопотання, заяви, пояснення тощо. Ініціюємо проведення слідчих дій слідчим, прокурором через Оболонський районний суд м. Києва. Ініціюємо проведення експертиз, експертних досліджень тощо. Приймемо участь при обранні підозрюваному запобіжного заходу в Оболонському районному суді м. Києва. Оскаржимо запобіжний захід в апеляційному порядку. Здійснимо захист обвинуваченого (підсудного) в суді. Оскаржимо рішення суду першої інстанції в Київському апеляційному суді.

Маємо досвід захисту підозрюваного в кримінальних провадженнях порушення правил безпеки дорожнього руху ( ДТП ) за ст. 286 КК України, у кримінальних провадженнях у посадових злочинах, таких як, Зловживання владою або службовим становищем ( ст. 364 КК України ), Службове підроблення ( ст. 366 КК України ), Службова недбалість ( ст. 367 КК України ), Хабар, підкуп ( ст. 368 КК України), Шахрайство ( ст. 190 КК України ), Привласнення, розтрата майна ( ст. 191 КК України ), Крадіжка ( ст. 185 КК України ) та інш.

Маємо досвід в сімейних справах. Надаємо юридичні послуги у справах розлучення подружжя, поділ спільного майна подружжя, стягнення аліментів на дитину. Для отримання бажаного результату, на стадії підготовки до судового розгляду, підготуємо на направимо необхідні адвокатські запити, ініціюємо проведення експертних досліджень, зберемо докази. Підготуємо аргументовану позовну заяву до Оболонського районного суду м. Києва. Представимо інтереси Клієнта в суді. Аргументуємо суду свою позицію.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75