Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат в Дарницькому районному суді м. Києва.

Адвокат в Дарницькому районному суді м. Києва.

Адвокат Тітов Ігор Сергійович надає професійні юридичні послуги в Дарницькому районі м. Києва. Звернувшись до адвоката Тітова І.С., Ви, в терміновому порядку отримаєте повний комплекс юридичних послуг «під ключ». Адвокат Тітов І.С. надає послуги 24 години на добу, 365 днів на рік. Ви цілодобово можете зателефонувати нам за номерами телефонів 0973383586, 0507536475 або написати нам на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Більш детально ознайомитися з послугами адвоката в Дарницькому районі м. Києва можливо на сайті http://advokat-ua.info/. У разі необхідності, адвокат терміново, у будь який час доби, здійснить виїзд за місцезнаходженням Клієнта. Маємо досвід представництва понад десяти років в кримінальних, цивільних, сімейних, трудових справах тощо. Вартість послуг адвоката в Дарницькому районі м. Києва складає 800,00 грн. за годину роботи професійного юриста.

Схема взаємодії адвоката з Клієнтом наступна:

  1. Клієнт особисто або телефоном звертається до адвоката;
  2. Клієнт отримує попередню юридичну консультацію;
  3. Клієнт та адвокат укладає договір надання правової допомоги, в якому узгоджується об’єм та вартість послуг адвоката, порядок розрахунків;
  4. Адвокат надає повну та вичерпну консультацію Клієнту;
  5. Адвокат разом з Клієнтом модулює можливі ситуації та наслідки у справі;
  6. Адвокат здійснює заходи щодо досудового врегулювання спору;
  7. Адвокат підготовлює та подає необхідні процесуальні документи, збирає необхідні докази;
  8. Адвокат представляє інтереси Клієнта в органах поліції, прокуратурі, Дарницькому районному суді м. Києва.
  9. За необхідністю оскаржує рішення суду, рішення правоохоронних органів тощо.

В кримінальних справах, перш за все, ознайомимося з матеріалами кримінального провадження. Після цього, розробимо стратегію захисту, надамо Клієнту об’єктивну юридичну консультацію, змоделюємо можливі наслідки. Представимо інтереси Клієнта в поліції м. Києва. В тому числі, візьмемо участь в процесуальних діях, оскаржимо рішення слідчого, прокурора, Дарницького районного суду м. Києва. Самостійно зберемо докази винуватості або невинуватості фігуранта кримінальної справи, оскаржимо запобіжний захід, складемо необхідні процесуальні документи в кримінальному провадженні.

В сімейних справах, надаємо послуги при розлученні подружжя, стягнення аліментів на утримання дитини, подружжя, батьків тощо. Надамо повний комплекс юридичних послуг щодо поділу майна подружжя. Накладемо арешт на майно, встановимо місцезнаходження майна тощо. Через Дарницький районний суд м. Києва позбавимо батьківських прав, визначимо місце проживання дитини.

В загальноцивільних справах, в Дарницькому районному суді м. Києва визнаємо цивільно-правові угоди та правочини недійсними. Є досвід у визнанні цивільних договорів нікчемними. Через Дарницький районний суд м. Києва відшкодуємо збитки, стягнемо штрафні санкції та відшкодуємо моральну шкоду. Захистимо немайнові права свого Клієнта. Захистимо свого Клієнта при порушенні його прав, як споживача, у тому числі при купівлі-продажу нерухомого майна, транспортних засобів, побутової техніки, продуктів харчування тощо.

В спадкових справах, оскаржимо рішення нотаріуса, визнаємо заповіт недійсним, поновлемо строки прийняття спадщини.

В житлових справах, змінимо, розірвемо договір оренди житлового приміщення (квартири, будинку). Визнаємо право власності на житлове приміщення, право користування житловим приміщенням, визнаємо особу такою, що набула або втратила право на житлове приміщення або право на його користування. Стягнемо матеріальну шкоду внаслідок псування житлового приміщення.

В трудових справах, оскаржимо притягнення працівника до матеріальної та дисциплінарної відповідальності, оскаржимо незаконне скорочення працівника або переведення його на іншу роботу або посаду. Звернемось до Дарницького районного суду м. Києва з позовною заявою про стягнення заробітної плати під час вимушеного прогулу.

Якщо Вам необхідна допомога адвоката в Дарницькому району м. Києва або в Дарницькому районному суді м. Києва, пропонуємо терміново звернутися до професійного юриста Тітова Ігоря Сергійовича та записатися на консультацію за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 32-В

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75