Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Участь адвоката у процесуальних діях

Кримінальний адвокат

Якщо так вийшло та Ви стали фігурантом кримінальної справи, то за вашою участю, сторона обвинувачення, рано чи пізно буде проводити процесуальні дії, а тому участь адвоката Вам просто необхідна. Перш за все, адвокат по кримінальній справі , до проведення процесуальної дії, надасть Вам юридичну консультацію з наступних питань: з якою метою сторона обвинувачення планує провести ту чи іншу процесуальну дію, які наслідки будуть по факту проведення той чи іншої процесуальної дії, та найголовніше, як поводити себе при проведенні слідчим та/або прокурором запланованої процесуальної дії. Після отримання всебічної юридичної консультації , захисник у кримінальній справі , разом зі своїм Клієнтом, розробіть тактику захисту при проведенні слідчої дії, прийме безпосередню участь в процесуальній дії, гарантуючи своєму Клієнту захист його прав та свобод. Відповідно до норм чинного законодавства України, захисник у кримінальній справі має право безпосередньо приймати участь у проведені таких слідчих дій як допит, пред’явлення особи для впізнання, пред’явлення речей для впізнання, обшук, огляд, слідчий експеримент, освідування особи тощо.

Окрім слідчих дій, кримінальний адвокат , має право приймати участь у таких заходах забезпечення кримінального провадження, як накладення грошового стягнення, тимчасового обмеження у користуванні спеціальним правом, відсторонення від посади, тимчасовий доступ до речей і документів, тимчасове вилучення та арешт майна. Особлива важлива участь захисника у кримінальній справі при обранні підозрюваному запобіжного захисту, а якщо стороною обвинувачення ініціюється обрання такого запобіжного заходу, як тримання під вартою, адвокатський захист є просто необхідним. Адвокатський захист у кримінальних справах здійснюється адвокатом до та під час проведення процесуальних дій шляхом звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб з адвокатськими запитами; шляхом ознайомлення з документами та матеріалами, що мають значення для справи; шляхом складання та поданням заяв, скарг, клопотань; шляхом збирання відомостей про факти, що можуть бути використані як докази; шляхом одержання письмових висновків фахівців та інш. У разі порушення прав свого Клієнта, при проведенні процесуальних дій стороною обвинувачення, досвідчений адвокат оскаржить процесуальну дію методами та способами передбаченими чинним КПК України.

Адвокат по кримінальним справам Тітов Ігор Сергійович має свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю та внесений до єдиного реєстру адвокатів України ( ознайомитися можливо тут ).

Якщо Вам потрібна термінова допомога адвоката - невідкладно звертайтеся за консультацією .

Консультація адвоката Тітова Ігоря Сергійовича надається цілодобово - 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Отримати консультацію адвоката можливо або шляхом зверненням до нас за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, буд. 32В, або за номером телефона адвоката (097) 338-35-86 , або Ви можете направити нам електронне звернення тут .   

Вартість послуг адвоката по кримінальним справам в м. Києві та в Київській області складає від 800,00 грн. Більш детально з вартістю послуг можливо ознайомитися тут .

Адвокат Тітов Ігор Сергійович має лише позитивні відгуки своїх Клієнтів (відгуки можливо подивитися тут ), а тому, зверниться до нас прямо зараз та ми гарантуємо максимально можливий результат.

Адвокат

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75