Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат потерпілому

Для того, щоб визначитися чи потрібен адвокат потерпілому , пропоную для початку звернутися до діючих норм Кримінального процесуального Кодексу України. Адвокат потерпілому

Хто ж такий потерпілий у кримінальній справі ? По перше – потерпілий це повноцінна сторона кримінального провадження з боку обвинувачення, яка має права та обов’язки відповідно до норм процесуального законодавства . Окрім того, потерпілий є учасником кримінального та судового провадження. Потерпілим може бути не тільки фізична особа, але й юридична, якщо їй, внаслідок вчиненого кримінального злочину, завдано майнової шкоди. За загальним правилом, з моменту подання заяви про вчинення злочину до правоохоронних органів, у потерпілого виникають права, які потерпілий може реалізовувати на стадії слідства та судового розгляду відповідного кримінального провадження.

Чинним законодавством України потерпілому надається широке коло прав. Права потерпілого передбачені статтею 56 КПК України, зокрема потерпілий має право мати представника ( адвоката ) , подавати докази стороні обвинувачення, заявляти клопотання , давати пояснення, оскаржувати дії або бездіяльність слідчого , брати участь у слідчих діях, отримувати копії процесуальних документів, брати участь у судовому провадженні та інш. Окрім прав, потерпілий також має обов’язки. Потерпілий зобов’язаний прибувати до слідчого, прокурора, суду; потерпілий зобов’язаний не перешкоджати встановленню обставин по кримінальній справі ; потерпілий зобов’язаний не розголошувати без дозволу, відомості, які йому сталі відомі у кримінальному провадженні.

Чи потрібен адвокат потерпілому ? Відповідь однозначна - так, оскільки потерпілі, у більшості випадків, не можуть реалізувати свої права та захистити їх у зв’язку з незнанням «підводних каменів» процесуального законодавства, браку часу та інш.

Для того, щоб права потерпілого були реалізовані в повному обсязі, потерпілому потрібен представник, тобто адвокат потерпілого , котрий користується процесуальними правами потерпілого, інтереси якого він представляє, знає всі нюанси процесуального законодавства, є фаховим юристом в області кримінального права.

Адвокат у м. Київ Тітов Ігор Сергійович представляє інтереси потерпілих у кримінальних справах, має багаторічний досвід, відповідну кваліфікацію, позитивні відгуки своїх клієнтів.

Залучивши адвоката, Ви отримаєте повноцінний захист своїх прав. Адвокат потерпілого ознайомиться з матеріалами кримінальної справи, надасть кваліфіковану юридичну консультацію потерпілому , реалізує всі права потерпілого відповідно до норм Кримінального процесуального законодавства України. Зокрема, адвокат оскаржить дії або бездіяльність слідчого , прокурора ; ініціює проведення необхідних слідчих дій, прийме участь у проведенні слідчих дій; підготує клопотання, пояснення; збере докази винуватості підозрюваного; аргументує моральну та матеріальну шкоду; підготує цивільний позов в кримінальному провадженні та інше.

Якщо Ви постраждали внаслідок кримінального злочину, звертайтеся до адвоката Тітова Ігоря Сергійовича невідкладно. Маємо великий досвід представництва потерпілого в справах : шахрайство, ДТП, крадіжки, грабежи, розбої, нанесення тілесних ушкоджень, умисне знищення майна, вбивства, катування, порушення прав пацієнта, зґвалтування,  хуліганство та інш.

Телефон адвоката ( Київ , Київська область ) - (097) 338-35-86 ;

Адреса адвоката ( Київ , Київська область ) – вул. Еспланада, 32-в м. Київ

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75