Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат у злочинах проти громадської безпеки

До злочинів проти громадської безпеки відносяться Створення злочинної організації (ст. 255 КК України), Бандитизм (ст. 257 КК України), Терористичний акт (ст. 258 КК України), Фінансування тероризму (ст. 258-5 КК України), Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ст. 263 КК України), Недбале зберігання вогнепальної зброї або бойових припасів (ст. 264 КК України), Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки ( ст. 270 КК України) та інші.

Адвокат у злочинах проти громадської безпеки

За вчинення злочинів проти громадської безпеки, передбачена досить-таки сувора відповідальність. Саме тому, ми рекомендуємо всім підозрюваним у скоєнні подібних злочинів, забезпечити себе надійною юридичною підтримкою та захистом адвоката.

Адвокат у злочинах проти виборчих прав громадян та інших особистих прав

Здійснення адвокатом захисту фігуранта кримінальної справи, якого підозрюють у порушенні виборчих прав громадян та інших особистих прав є досить специфічним, оскільки кримінальні провадження зазначеної категорії зустрічаються дуже не часто. Як правило, це злочини не тяжкі або середньої тяжкості та передбачають покарання у вигляді штрафів, обмежень волі, у крайніх випадках позбавлення волі на строк до п’яти років. Найпоширенішими злочинами проти виборчих прав громадян та інших особистих прав є Порушення таємниці голосування (ст. 159 КК України), Підкуп виборця, учасника референдуму (ст. 160 КК України), Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей (ст. 164 КК України), Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ст. 171 КК України), Грубе порушення законодавства про працю ( ст. 172 КК України), Невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат ( ст. 175 КК України), Порушення авторського права і суміжних прав ( ст. 176 КК України) та інші.

Адвокат у злочинах проти виборчих прав громадян та інших особистих прав

Адвокат по кримінальним справам Тітов Ігор Сергійович має багаторічний досвіт захисту своїх Клієнтів у злочинах проти виборчих прав громадян та інших особистих прав. Адвокат Тітов І.С. має відповідну кваліфікацію, внесений до Єдиного Реєстру адвокатів України (дивись тут), постійно підвищує свої професійні навики та має лише позитивні відгуки своїх Клієнтів (дивись тут). Адвокат по кримінальним справам Тітов Ігор Сергійович виступить захисником свого Клієнта на будь-якій стадії кримінального провадження. Звернувшись до адвоката негайно, Ви отримаєте професійну юридичну консультацію у кримінальному провадженні проти виборчих прав громадян та інших особистих прав; адвокат розробіть стратегію та тактику захисту свого Клієнта; проведе перемовини зі стороною обвинувачення; прийме участь у слідчих діях; збере докази невинуватості свого Клієнта та надасть їх стороні обвинувачення та суду; оскаржить незаконні дії слідчого, прокурора, слідчого судді тощо; здійснить захист свого Клієнта на стадії судового розгляду кримінального провадження; оскаржить рішення суду в апеляційному та касаційному порядку.

Адвокат у злочинах проти громадського порядку.

Злочинам проти громадського порядку призначений розділ 7 Кримінального Кодексу України.

Найпоширенішими з них, є Хуліганство (ст. 286 КК України), Створення або утримання місць розпусти і звідництво (ст. 302 КК України), Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією (ст. 303 КК України).

Хуліганство (ст. 286 КК України) - є найпоширенішим злочином проти громадського порядку. Здійснюючи захист свого Клієнта в даних кримінальних провадженнях, задача адвоката по кримінальним справам, будь-яким законим чином змусити сторону обвинувачення та суд повно та об’єктивно дослідити всі обставини справи та довести, що у фігуранта кримінального провадження не було умислу та мотивів явної неповаги до суспільства при скоєнні діяння. Що діяння фігуранта кримінальної справи не супроводжувались особливою зухвалістю або винятковим цинізмом та як результат - діяння Клієнта слід кваліфікувати як дрібне хуліганство за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Саме для досягнення зазначеного результату, участь адвоката по кримінальним справам має бути забезпечена з самого початку досудового розслідування та в суді.

Адвокат у злочинах проти громадського порядку

Адвокат у злочинах проти особистості

Честь, гідність та здоров’я людини визнається найвищою соціальною цінністю в Україні. Кримінальний Кодекс України передбачає покарання при скоєнні злочинів проти життя та здоров’я людини; проти волі, честі та гідності людини; а також проти статевої свободи та недоторканності особи. Деякі злочини зазначеної категорії є тяжкими та особливо тяжкими. Наприклад, за умисно вбивство передбачене покарання аж до довічного позбавлення волі, за умисне тяжке тілесне ушкодження передбачено покарання до десяти років позбавлення волі, за торгівлю людьми до п’ятнадцяти років позбавлення волі та інш. Чи потрібен адвокат, якщо Вас або Ваших близьких підозрюють у злочині проти особистості. Відповідь однозначна – Так. Більш того, нормами процесуального законодавства України, з метою недопущення притягнення невинної особи до кримінальної відповідальності за особливо тяжкі злочини, передбачена обов’язкова участь захисника.

Адвокат у злочинах проти особистості

Що ж робити якщо Ви стали фігурантом кримінальної справи зазначеної категорії? Перша порада – терміново телефонувати адвокату по кримінальним справам та чекати прибуття адвоката. При цьому, чим раніше Ви звернитесь до професійного адвоката, тим більше шансів захистити себе від необґрунтованих обвинувачень, реалізувавши свої права підозрюваного та обвинуваченого в повному обсязі. Зателефонувавши адвокату, Ви перш за все телефоном отримаєте попередню юридичну консультацію , яка полягає у роз’ясненні як себе поводити в той чи іншій ситуації, задля того, щоб не вчинити ніяких дій, які в подальшому будуть використані стороною обвинувачення не на користь фігуранта кримінальної справи. Друга порада – не приймати участь в будь-яких слідчих діях без участі адвоката. Третя порада – мовчати. В даному випадку є старе прислів’я – «Мовчання золото!». По факту укладення письмової чи усної угоди з адвокатом по кримінальним справам , професійний захисник терміново прибуде до органів досудового розслідування, ознайомиться з матеріалами кримінального проводження і лише після цього зможе надати вичерпну юридичну консультацію , разом з Клієнтом розробить стратегію та тактику захисту у кримінальному провадженні, змоделює можливі наслідки для фігуранта кримінальної справи. На стадії досудового розслідування адвокат по кримінальним справам прийматиме участь у таких слідчих діях, як допити свідків, потерпілих, підозрюваних, обшуках, виїмках, пред’явлення особи для впізнання, обрання запобіжного заходу, огляд, слідчий експеримент та інш. Окрім того, хороший адвокат по кримінальним справам ініціює питання перед стороною обвинувачення та судом щодо проведення процесуальних дій, збере та подасть стороні обвинувачення докази, що виправдовують підозрюваного та обвинуваченого, оскаржить рішення, дії чи бездіяльність слідчого та прокурора. На стадії судового провадження, адвокат по кримінальним справам здійснить професійний захист свого Клієнта в суді, оскаржить вирок суду в апеляційному та касаційному порядку.

Адвокат у злочинах проти власності.

Адвокат у злочинах проти власностіЗлочини проти власності є найпоширеніші злочинами в Україні. В середньому за місяць в Україні реєструються близько 30 тисяч кримінальних проваджень у зазначеній категорії злочинів. По 7 тисяч кримінальних правопорушень щомісяця особам вручається повідомлення про підозру, близько 5 тисяч обвинувальних актів щомісяця направляється до суду, стільки ж кримінальних проваджень закривається. Більша частина у злочинах проти власності приходиться на Крадіжки (ст. 185 КК України), на другому місці Шахрайство (ст. 190 КК України), далі Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, (ст. 191 КК України), Грабіж (ст.186 КК України) та Розбій ( ст. 187 КК України).

Якщо так сталося, та Ви стали фігурантом кримінального провадження у злочинах проти власності, то Вам просто необхідна кваліфікована правова допомога адвоката у злочинах проти власності , оскільки як ми зазначили раніше, частина кримінальних проваджень направлених до суду та кримінальних проваджень закритих на стадії досудового розслідування є рівною і лева частка прийняття рішень щодо закриття кримінальних проваджень належить адвокатам, які захищали своїх Клієнтів на стадії досудового розслідування. Своєчасне звернення до адвоката у кримінальних справах допоможе фігуранту кримінальної справи уникнути притягнення до кримінальної відповідальності або мінімізувати негативні наслідки, оскільки тільки професійний адвокат спроможний гарантувати захист прав, свобод та законних інтересів учасника кримінального провадження на стадії досудового слідства.

Адвокат в посадових злочинах

Професійний адвокат по кримінальним справам Тітов Ігор Сергійович практикує в м. Києві та в Київській області та надає послуги по захисту своїх Клієнтів у кримінальних справах у сфері службової та професійної діяльності. Зокрема кримінальний адвокат допоможе вирішити Вашу проблему за статтею 364 Кримінального Кодексу України - Зловживання владою або службовим становищем, статтею 365 КК України - Перевищення влади або службових повноважень, статтею 366 КК України - Службове підроблення, статтею 367 КК України - Службова недбалість, статтею 368 КК України - Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, статтею 369 КК України - Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, статтею 370 КК України - Провокація підкупу та інших. Підвищена увага до корупційних злочинів та жорсткість покарання, останнім часом, призвело до того, що навіть незначний проступок може коштуватиме не лише величезних грошей, а й свободи фігуранту кримінальної справи. Тому, якщо Вас підозрюють у вчиненні корупційного злочину, Вам терміново потрібно звернутися за професійною юридичною допомогою до адвоката. Звернувшись до досвідченого адвоката по кримінальним справам, Ви отримаєте вичерпну юридичну консультацію, захист свої прав на стадії досудового розслідування кримінального провадження, а також в судах першої, апеляційної та касаційної інстанції.

Адвокат в посадових злочинах

Адвокат в економічних злочинахАдвокат в економічних злочинах.

Більшість так званих економічних злочинів передбачено розділом 8 Кримінального Кодексу України, тобто це злочини у сфері господарської діяльності. Найпоширенішими з них є контрабанда ( ст. 201 КК України), зайняття гральним бізнесом (ст. 203-2 КК України), фіктивне підприємництво ( ст. 205 КК України), легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом ( ст. 209 КК України), нецільове використання бюджетних коштів ( ст. 210 КК України), ухилення від сплати податків ( ст. 212 КК України), доведення до банкрутства ( ст. 219 КК України), шахрайство з фінансовими ресурсами ( ст. 222 КК України) та незаконна приватизація державного, комунального майна ( ст. 233 КК України) тощо.

Надання ефективної юридичної допомоги у зазначених злочинах, потребує високу кваліфікацію адвоката у зв’язку з тим, що захисник повинен досконало розбиратися не лише у кримінально-процесуальній сфері, а й в досконалості знати економічну складову та законодавство України, що регулює економічні відносини в Державі. Оскільки злочини по лінії економіки мають латентний характер, їх розслідування починається з запитів від правоохоронних органів, які на перший погляд не мають нічого небезпечного, але саме в цій час сторона обвинувачення починає збирати докази, які в подальшому лягатимуть в основу обвинувачення. Основною проблематикою для адвоката по лінії економіки , при здійсненні захисту, є те, що більшість Клієнтів звертаються до кримінального адвоката вже тоді, коли фігуранта кримінальної справи викликають до правоохоронних органів в якості свідка або навіть підозрюваного. При цьому, більшість процесуальних дій стороною обвинувачення вже проведено та слідчі органи вже отримали необхідні докази для притягнення особи до кримінальної відповідальності, а тому наша перша порада - при перших ознаках зацікавленості правоохоронних органів до себе, невідкладно звернутися до адвоката . Запам’ятайте - чим раніше досвідчений кримінальний адвокат вступить в кримінальне провадження, тим більше шансів отримати бажаний результат та довести позицію своєї невинуватості як на стадії досудового розслідування, так і в суді.

Адвокат наркотикиАдвокат по наркотикам

Контрабанда, незаконне виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів та психотропних речовин заборонено Законами України. Кримінальне покарання за вищезазначені злочини, передбачене санкціями статей Розділу 8 Кримінального Кодексу України.

Чи потрібен фігуранту кримінальної справи адвокат по наркотикам ? Відповідь однозначна – «так», оскільки за вищевказані злочини передбачена кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі на строк аж до дванадцяти років з конфіскацією майна. Найпоширенішими серед злочинів з наркотиками є стаття 307 КК України - незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів з метою збуту та стаття 309 КК України - здійснення вищезазначених дії без мети збуту.  Окрім того, Кримінальним Кодексом України передбачена кримінальна відповідальність за такі злочини з наркотиками , як контрабанда наркотичних засобів ; викрадення , вимагання наркотичних засобів ; посів або вирощування снотворного маку чи конопель (ст. 310 КК України); схиляння до вживання наркотичних засобів (ст. 315 КК України); публічне вживання наркотичних засобів ( ст. 317 КК України) та інші. Якщо так сталося, та до Вас, зі сторони правоохоронних органів, існують звинувачення пов'язані з наркотиками , то перш за все, Вам потрібно невідкладно звернутися до досвідченого кримінального адвоката у справах по наркотикам . При цьому, чим раніше адвокат по кримінальним справам вступить в кримінальне провадження, тим більше шансів отримати бажаний Клієнтом результат, аж до уникнення від кримінальної відповідальності за злочин пов'язаний з наркотичними засобами.

Послуги адвоката по наркотикам включають в себе :

- терміновий виїзд до свого Клієнта. При цьому адвокат по наркотикам буде поруч зі своїм Клієнтом 24 години на добу 7 днів на тиждень;

- надання первинної юридичної консультації;

- участь у першочергових слідчих діях;

- захист підозрюваного у злочинах по наркотикам на стадії досудового розслідування;

- захист підзахисного від звинувачення пов'язаного з наркотиками на стадії судового розгляду;

- оскарження рішення суду у злочинах по наркотикам в апеляційному та касаційному порядку;

Адвокат по ДТП (автоадвокат)

Адвокат у справах ДТП

Щоденно кожен з нас бере участь в процесі руху на дорозі в якості водія, пішохода, пасажира, тобто є повноцінним учасником дорожнього руху. Окрім того, з кожним днем, кількість автотранспортних засобів на дорогах країни лише збільшується та ніхто не застрахований від неприємностей у вигляді дорожньо-транспортної пригоди будь-то Ви водієм, пішоходом або пасажиром. Статистика ДТП на дорогах України є невтішною та з кожним роком кількість ДТП лише збільшується, у тому числі з постраждалими. Так за період з 01.01.2018 по 30.04.2019 на дорогах України відбулося більш ніж 45 тисяч ДТП, з них більш ніж 5,8 тис. з постраждалими. При цьому, за вказаний період, загинуло в ДТП 822 людини, 7804 людини було травмовано, тобто кожного дня в Україні відбувається 395 дорожньо-транспортної пригод, 7 людей щодня гинуть у ДТП, 65 людей травмується. Як показує статистика, лева доля ДТП приходиться на м. Київ та Київську, Харківську та Львівську область. Причин настання дорожньо-транспортної пригод безліч, це і незнання учасниками дорожнього руху ПДР, і стан дорожнього покриття, і банальна неуважність водіїв та пішоходів на дорозі. Оскільки передбачити дорожньо-транспортну пригоду учасниками дорожнього руху неможливо, то пропонуємо Вам заздалегідь знайти та записати собі номер телефону адвоката по ДТП . Що ж робити, якщо так вийшло, та Ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди? Перш за все, потрібно зберегти спокій та надати медичну допомогу постраждалим, організувати безпеку дорожнього руху та визвати на місце ДТП працівників правоохоронних органів. Вдруге – терміново звертайтеся до адвоката по ДТП . Втретє – не вчиняйте будь-яких дій, не давайте пояснення та не підписуйте жодних документів до приїзду на місце ДТП юриста по ДТП . Звернувшись до адвоката по ДТП засобами зв’язку, Ви в першу чергу отримаєте консультацію юриста по ДТП з інструкціями щодо подальших дій, способів та заходів самостійного фіксування факту дорожньо-транспортної пригоди. Негайна допомога адвоката по ДТП , навіть в телефонному режимі ( надання юридичної консультації по ДТП , інструкцій та інше ) , в майбутньому допоможе Вам в повній мірі реалізувати свої права та уникнути відповідальності у разі Вашої невинуватості.

Першочерговими послугами адвоката по ДТП  , після отримання замовлення від учасника ДТП є:

- Виїзд адвоката по ДТП на місце дорожньо-транспортної пригоди;

- Консультація юристом по ДТП свого Клієнта безпосередньо на місці ДТП;

- Самостійне фіксування адвокатом по ДТП обставин дорожньо-транспортної пригоди;

- Встановлення адвокатом по ДТП причин дорожньо-транспортної пригоди;

- Збір адвокатом по ДТП доказів безпосередньо на місці дорожньо-транспортної пригоди;

- Участь юриста по ДТП в проведенні процесуальних дій.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75