Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Потрібен захист прав фізичної особи підприємця або юридичної особи, тоді Вам необхідно терміново звернутися до адвоката по господарським справам.

Навіщо потрібен адвокат по господарським справам та чим відрізняється адвокат по господарським справам від штатного юриста, який, як правило, є в штаті кожної юридичної особи, запитаєте Ви? Перш за все - адвокат по господарським справам - це вузько направлений спеціаліст, який знає всі тонкощі господарського процесу, досконало знає норми матеріального права, судову практику в господарських спорах, володіє необхідними методиками, гарантує своєму Клієнту максимально можливий результат. Вдруге - адвокат по господарським справам обов’язково внесений до Єдиного Реєстру Адвокатів України (дивись тут), постійно підвищує свій професійний рівень та дотримується Правил адвокатської етики. Втретє - на сьогоднішній день, в Україні вже склалася практика, що більш фінансово обґрунтованим та результативним є укладення суб’єктом господарювання договору про надання правової допомоги з адвокатом по господарським справам ніж тримати у своєму штаті юриста або навіть цілий юридичний підрозділ.

Адвокат Тітов Ігор Сергійович надає повний спектр юридичних послуг підприємцям та юридичним особам на стадії досудового врегулювання спору, а також в місцевому господарському суді м. Києва та області, в суді апеляційної інстанції, Верховному Суді.

Послуги адвоката по господарським справам Тітова І.С. включають в себе:

 • Консультацію адвоката по господарському спору з посиланням на діюче законодавство України, норми міжнародного права, практику Європейських Судів;
 • Досудове врегулювання спору. Зокрема - підготовка листів, адвокатських запитів, претензій;
 • Представництво інтересів Клієнта в судах всіх інстанцій. Зокрема, підготуємо позовну заяву, відзив на позовну заяву, зустрічний позов, заяву про забезпечення позову, клопотання про проведення експертиз, пояснення суду, інші процесуальні документи;
 • Супровід виконання рішення Суду. Зокрема, шляхом взаємодії з приватними та державними виконавцями.

Окрім того, задля недопущення порушень прав суб’єкта господарювання адвокат по господарським справам Тітов І.С.:

 • Надає адвокатські послуги з договірної роботи. Зокрема, розробляємо проекти господарських договорів, здійснюємо аналіз проектів договорів, складаємо протоколи розбіжностей до господарських договорів, супроводжуємо укладення та розірвання господарських договорів тощо;
 • Комплексний супровід суб’єкта господарювання за фіксованою абонентською платою;

Адвокат по господарським справам Тітов І.С. спеціалізується на наступних справах:

 • У справах про банкрутство:
 • У справах по захисту ділової репутації суб’єкта господарювання;
 • В корпоративних спорах;
 • У справах щодо визнання права власності нерухомого та рухомого майна, витребування майна з незаконного володіння;
 • У справах щодо визнання недійсними договорів, угод тощо;
 • У справах щодо відшкодування збитків, майнової шкоди;
 • У справах щодо невиконання господарських договорів. Зокрема, договорів поставки, підряду, купівлі-продажу, міни, оренди, перевезення та інших. Стягнення дебіторської заборгованості за господарськими договорами тощо.

Кваліфікація адвоката по господарським справам Тітова І.С. підтверджується свідоцтвом про право на зайняття адвокатською діяльністю, юридичним досвідом більш ніж п'ятнадцять років, дипломом спеціаліста з обліку та аудиту, відгуками Клієнтів (дивись тут).

Чи зможе адвокат надати 100 % гарантію вирішення справи в господарському суді на користь суб’єкта господарювання, запитаєте Ви? Відповідь однозначна – ні, але задля отримання максимально бажаного результату, професійний адвокат в господарському суді дотримується наступного алгоритму роботи:

 1. Досконале вивчення матеріалів господарської справи, доказів, які є в наявності у суб’єкта господарювання;
 2. Самостійне зібрання додаткових доказів у господарській справі, подання їх суду, а також витребування;
 3. Участь адвоката у господарському суді на всіх стадіях судового розгляду господарської справи;
 4. Використання адвокатом в господарському суді всіх наданих йому процесуальних прав;
 5. Професійне обґрунтування адвокатом в господарському суді своєї правової позиції тощо.

З метою отримання адвокатських послуг у господарській справі Вам потрібно:

 1. Звернутися до адвоката будь-яким зручним для Вас засобом зв’язку. Контакти адвоката (дивись тут);
 2. Викласти обставини Вашої справи та надати необхідні документи;
 3. Отримати попередню юридичну консультацію;
 4. Укласти договір надання правової допомоги;
 5. Отримати кваліфіковані адвокатські послуги.

Вартість адвокатських послуг у господарських справах визначається індивідуально, виходячи зі складності справи, часу необхідного адвокату для виконання доручення, матеріального стану суб’єкта господарювання, але у будь-якому випадку вартість послуг господарського адвоката буде обґрунтованою. Орієнтовна вартість послуг складає 800,00 грн. за чисту годину роботи адвоката. Більш детально про ціни на адвокатські послуги Тітова І.С. дивись тут.

Господарський адвокат м. Києва Тітов Ігор Сергійович надає лише якісні юридичні послуги.

Юрист по господарським справам

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75