Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат по кредитах

Адвокат по кредитах

Кредитний адвокат в місті Києві Тітов Ігор Сергійович допоможе вирішити Вашу справу у спорах з фінансовими установами щодо повернення отриманих кредитів та сплати відсотків за кредитним договором.

Перш за все, в зазначеній категорії справ Позичальники просто зобов’язані знати основні юридичні аспекти:

  1. Отримання споживчого кредиту в іноземній валюті - суперечить діючому законодавству України ;
  2. Отримання карткових кредитів без укладення кредитного договору - суперечить діючому законодавству України ;
  3. Звернення до суду поза строками позовної давності - суперечить діючому законодавству України ;  

Адвокат по цивільним справам Тітов І.С. здійснить захист свого Клієнта від колекторів. Якщо Вас залякують, переслідують, вчиняють відносно Вас інші незаконні дії, щодо виконання цивільно-правових зобов’язань - адвокат по кредитах Тітов І.С. проведе перемовини з представниками фінансової установи, колекторами, підготує необхідні адвокатські запити, заяви до правоохоронних та контролюючих органів тощо.

Незважаючи на те, що кожна кредитна справа є індивідуальною, звернувшись до нас, Ви отримаєте вичерпну юридичну консультацію та виходячи з правового аналізу ситуації, можете розраховувати на розвіванні кредитного договору з банківською установою, визнання договору нікчемним, зменшення процентної ставки, відміна змін до договору, внесеним банком в односторонньому порядку, зміна валюти, в якій повертається кредит тощо.

На стадії досудового врегулювання спору – оскаржимо забезпечення цивільного позову, офіційно звернемося до банківської або іншої фінансової установи в інтересах свого Клієнта щодо врегулювання спору.

На стадії судового розгляду справи – зберемо докази порушення прав свого Клієнта, підготуємо суду необхідні клопотання, заяви, пояснення. Підготуємо відзив на позовну заяву, приймемо участь у судових засіданнях, оскаржимо рішення до Київського апеляційного суду.

Зазначений комплекс дій, майже у ста відсотках приводить до того, що фінансова установа іде на переговори зі своїм клієнтом, що гарантує отримання бажаних юридичних наслідків.

Окреме питання стосується правових наслідків порушення зобов'язання, забезпеченого порукою. Кредитний адвокат Тітов І.С. має досвід захисту прав поручителя, у тому числі щодо припинення поруки в судовому порядку.

Якщо у Вас є проблемний кредит, якщо на ваше майно накладено арешт – пропонуємо Вам терміново звернутися до адвоката по цивільним справам Тітова І.С.

Ваш юридичний захист – наша професія, Ваш спокій - наша робота.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75