Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат в суді

Одним із основних принципів Конституції України - є презумпція невинуватості. Тобто, будь-яка особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду (ст. 62 Конституції України ). Порядок притягнення особи до кримінальної відповідальності визначається Кримінальним процесуальним Кодексом України. Зазначеним нормативним документом визначається широке коло прав підозрюваного та обвинуваченого, але останні, на превеликий жаль, не можуть в повній мірі реалізувати свої права в суді, що приводить до необґрунтованих судових рішень, як на стадії досудового розслідування, так і на стадії судового провадження. Адвокат , відповідно до норм чинного законодавства України, здійснює захист свого Клієнта та надає правову допомогу , у тому числі і в суді , яка полягає перш за все в забезпеченні прав та інтересів Клієнта, у нашому випадку підозрюваного та обвинуваченого, при притягненні їх до кримінальної відповідальності.

З метою захисту прав та законних інтересів сторін кримінального провадження, відповідно до норм чинного КПК України, на суд покладено безліч обов’язків щодо прийняття процесуальних рішень, як на стадії досудового розслідування, так і на стадії судового провадження, а тому участь адвоката в суді є просто необхідним.

На стадії досудового розслідування, адвокат в суді , з метою захисту прав та свобод свого Клієнта та заради досягнення очікуваного результату має приймати обов’язкову участь при вирішенні судом питань:

  • щодо накладення грошово стягнення;
  • тимчасового обмеження у користуванні спеціальним правом;
  • відсторонення від посади;
  • щодо тимчасового доступ до речей і документів;
  • арешту майна тощо.

При цьому, адвокат має право збирати та подавати суду докази, подавати пояснення, клопотання, заяви, заявляти відводи тощо. Особливу увагу потрібно звернути на участь адвоката в суді на стадії досудового розслідування при обранні запобіжного заходу підозрюваному. Так, при розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою , задача адвоката у суді , переконати слідчого суддю - у застосуванні більш м’якого запобіжного заходу. Про розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді застави , задача адвоката в суді - переконати слідчого суддю, щоб розмір застави був визначений з урахування платоспроможності підозрюваного та інше.

Немало важливим є участь адвоката в суді під час оскарження рішень дій чи бездіяльності органів досудового розслідування. Лише професійний адвокат зможе в суді довести свою позицію та оскаржити на стадії досудового розслідування:

  • бездіяльність слідчого , прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань;
  • рішення слідчого, прокурора про зупинення досудового розслідування ;
  • рішення слідчого про закриття кримінального провадження ;
  • рішення слідчого, прокурора про відмову в задоволенні клопотання про проведення слідчих дій ;
  • повідомлення слідчого, прокурора про підозру після спливу строку та інш.

На стадії судового провадження, адвокат має надавати правову допомогу обвинуваченому починаючи з підготовчого судового засідання. На наш погляд, це дуже важливо, оскільки саме на цій стадії, судом розглядаються клопотання учасників судового провадження щодо судового виклику до суду певних осіб, витребування речей та документів та інших дій необхідних для підготовки до судового розгляду.

Під час судового розгляду справи, адвокат в суді також має право, в інтересах обвинуваченого, подавати пояснення суду, заявляти клопотання, приймати участь в дослідженні доказів, допитувати свідка, потерпілого, експерта, брати участь у судових дебатах.

Адвокат Тітов Ігор Сергійович надасть професійні юридичні послуги в судах м. Києва та Київської області на будь-якій стадії судового провадження. Київський адвокат Тітов І.С. має двадцятирічний досвід в області кримінального права . Гарантує високу якість юридичних послуг. Має лише позитивні відгуки своїх Клієнтів.

Приватний адвокат Тітов Ігор Сергійович внесений до єдиного реєстру адвокатів України (ознайомитися можна http://erau.unba.org.ua/profile/61180 ), та здійснює індивідуальну адвокатську діяльність в м. Києві та в Київській області .

Номер телефону адвоката +38(097)338-35-86

Про інші юридичні послуги адвоката можливо дізнатися на сайті адвоката http://advokat-ua.info/

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75