Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат в прокуратурі м. Києва.

Одним із найголовніших принципів кримінального процесуального законодавства України є Законність. При цьому, прокурор, під час проведення досудового розслідування, здійснює нагляд за законністю, яка полягає в додержані стороною обвинувачення - Конституції України, Кримінального процесуального Кодексу України та вимог інших законодавчих актів. Окрім того, прокурор є процесуальним керівником у кримінальному провадженні, а тому законодавець надав прокуророві широке коло повноважень. Зокрема, прокурор має право починати досудове розслідування, має право без будь-яких обмежень доступу до матеріалів кримінального провадження, має право доручати слідчому проведення слідчих дій, має право скасовувати незаконні та необґрунтовані рішення слідчого, має право погоджувати або відмовляти слідчому у клопотаннях, оскаржувати судові рішення та інш, а слідчий зобов’язаний виконувати письмові вказівки прокурора. Невиконання законних вказівок прокурора слідчим, передбачає притягнення слідчого до юридичної відповідальності.

Адвокат - це також учасник кримінального провадження який є захисником, котрий здійснює захист підозрюваного на стадії досудового розслідування та має право оскаржувати зокрема рішення, дії та бездіяльність слідчого. При цьому, оскаржувати рішення, дії та бездіяльність слідчого , адвокат має право не лише слідчому судді, а й прокуророві. Подання скарг та клопотань на адресу процесуального керівника у кримінальному проваджені має право на існування та є одним із ефективних засобів захисту підозрюваного та потерпілого на стадії досудового розслідування кримінального провадження. Адвокат може оскаржити прокуророві на стадії досудового розслідування бездіяльність слідчого, яка полягає у невнесенні відомостей про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань, рішення слідчого про відмову у визнанні потерпілим, рішення слідчого про відмову в задоволенні клопотання про проведення слідчих дій та інш.

Багаторічна практика адвоката у кримінальних справах Тітова Ігоря Сергійовича свідчить про те, що якщо захисником у кримінальному провадженні здійснюється комплексний підхід по захисту прав і законних інтересів підозрюваного або потерпілого, тобто незаконні рішення, дії та бездіяльність слідчого оскаржується не тільки слідчому судді, а й процесуальному керівнику – прокуророві, порушення прав і законних інтересів Клієнта зменшується в рази, що в свою чергу надає більше шансів отримати бажаний результат.

Якщо Вам потрібен комплексний захист адвоката у кримінальному провадженні в м. Київ та в Київській області - невідкладно звертайтеся до професійного захисника Тітова Ігоря Сергійовича 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Надаємо послуги захисту підозрюваного, потерпілого у справах ДТП ( адвокат по ДТП ), у злочинах в сфері господарської діяльності ( адвокат по контрабанді , адвокат гральний бізнес , адвокат легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом , адвокат нецільове використання бюджетних коштів , адвокат ухилення від сплати податків ) , у злочинах в сфері обігу наркотичних засобів ( адвокат по наркотиках ),  у посадових злочинах ( адвокат зловживання владою або службовим становищем , адвокат перевищення влади або службових повноважень , адвокат службове підроблення ) , у злочинах проти власності та інш.

Номер телефону адвоката у кримінальних справах ( Київ , Київська область )  Тітова Ігоря Сергійовича : +380973383586

Адреса кримінального адвоката ( Київ , Київська область ) Тітова Ігоря Сергійовича : вул. Еспланадна, 32 в літері «В», м. Київ

Вирішуємо завдання будь-якої складності «під ключ». Працюємо з кожним клієнтом індивідуально.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75