Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Послуги адвоката в Печерському управлінні поліції (міліції) Києва

Потрібен адвокат підозрюваному в Печерському управлінні поліції (міліції) Києва та Вас вже викликали або викликають до Печерського управління національної поліції м. Києва по вул. Московська, 30, Київ, 01010 ?  Тоді Ви звернулися за адресою.

Адвокат в Печерському районі м. Києва

Для початку потрібно розібратися хто ж такий підозрюваний у кримінальному провадженні та які його процесуальні права.

Підозрюваним у кримінальному провадженні є особа, якій повідомлено про підозру, або яка затримана за підозрою у вчиненні кримінального злочину, або щодо якої складено повідомлення про підозру, однак не вручено внаслідок невстановлення місцезнаходження особи. Підозрюваний має право: знати, у вчиненні якого кримінального правопорушення його підозрюють; бути чітко і своєчасно повідомленим про свої права; на першу вимогу мати захисника і побачення з ним до першого допиту; не говорити нічого з приводу підозри; давати пояснення, показання з приводу підозри, обвинувачення чи в будь-який момент відмовитися їх давати; вимагати перевірки обґрунтованості затримання; збирати і подавати слідчому, прокурору, слідчому судді докази; брати участь у проведенні процесуальних дій; під час проведення процесуальних дій ставити запитання, подавати свої зауваження та заперечення щодо порядку проведення дій; заявляти клопотання про проведення процесуальних дій; ознайомлюватися з матеріалами досудового розслідування; одержувати копії процесуальних документів; оскаржувати рішення, дії та бездіяльність слідчого, прокурора, слідчого судді та інші. Як ми можемо побачити, чинний КПК України, надає підозрюваному широке коле прав, але чи може підозрюваний скористатися своїми правами у повному обсязі – питання риторичне. На нашу думку, лише кваліфікований адвокат по кримінальним справам може гарантувати підозрюваному у кримінальному провадженні реалізацію своїх прав в повному обсязі.

Окрему увагу хочу приділити тому, що не варто пускати кримінальну справу на самоплив і думати, що все обійдеться. Запам’ятайте – якщо так вийшло та Ви вже отримали статус підозрюваного у кримінальному провадженні, то сторона обвинувачення, на момент пред’явлення підозри, вже має необхідні докази для звернення до суду з обвинувальним актом, а тому звернення за послугами адвоката для захисту своїх прав в Печерському управлінні поліції (міліції) Києва є просто необхідним.

Адвокат в Печерському районі м. Києва Тітов Ігор Сергійович допоможе підозрюваному у кримінальному провадженні реалізувати свої права в повному обсязі. При цьому, адвокат з’ясує всі обставини Вашої справи; надасть повну юридичну консультацію та роз’яснить правові питання; простеже за суворим дотриманням процедури та не допустить перевищення повноважень або маніпуляцій з боку посадових осіб Печерського управління поліції (міліції) м. Києва; візьме участь при проведенні слідчих дій; підготує клопотання, заяви та скарги на дії / бездіяльність співробітників Печерського управління поліції (міліції) м. Києва; оскаржить рішення посадових осіб правоохоронних органів. Окрім того, адвокат в Печерському районі м. Києва Тітов І.С. гарантує повну конфіденційність своїм Клієнтам, прийме всі можливі заходи для захисту репутації свого підопічного.

Головний принцип адвоката в Печерському районі м. Києва Тітова І.С. не обіцяти, а робити.

Звертайтеся до адвоката в Печерському районі м. Києва Тітова І.С. негайно за номерами телефонів: (097)338-35-86 або (050)753-64-75, або на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або завітайте до нас в офіс, який знаходиться в центрі Києва за адресою: вул. Еспланадна, 32-в.

Юридичні послуги надаються адвокатом цілодобово – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Адвокат в Печерському районі м. Києва Тітова І.С. надає лише якісні юридичні послуги!

Адвокат в Печерському районі

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75