Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

АДВОКАТ ПО СІМЕЙНИМ СПРАВАМ (СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ)

АДВОКАТ ПО СІМЕЙНИМ СПРАВАМ (СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ)

Сімейний юрист – це адвокат по сімейним справам (сімейний адвокат), який спеціалізується на сімейних правовідносинах, має свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, має теоретичні знання в області сімейного права та практичний досвід задля надання професійних юридичних послуг своїм Клієнтам у сімейних справах.

Адвокат у сімейних справахАдвокат Києва Тітов Ігор Сергійович – є досвідченим адвокатом по сімейним справам, який допоможе захистити Ваші права та представить Ваші інтереси на стадії досудового врегулювання спору та на стадії судового розгляду справи в судах всіх інстанцій під час розлучення (розірвання шлюбу), стягнення аліментів, позбавлення або поновлення батьківських прав, визначення місця проживання дітей, поділу майна подружжя, укладення, зміни, розірвання шлюбного контракту та в інших питаннях що стосуються сімейним правовідносин, порушення прав подружжя, дітей, батьків.

Звернувшись до сімейного адвоката Тітова І.С. Ви отримаєте наступні юридичні послуги у сімейних правовідносинах:

 1. Юридичну консультацію адвоката по сімейним справам;
 2. Правову допомогу на стадії досудового врегулювання сімейного спору;
 3. Представництво інтересів в судах першої, апеляційної та касаційної інстанції;
 4. Виконання рішення суду.

На стадії надання юридичної консультації, адвокат по сімейним справам Тітов І.С., вивчить та проведе правовий аналіз матеріалів сімейної справи, розробить тактику та стратегію захисту прав свого Клієнта, об’єктивно оцінить перспективи справи, посилаючись на норми діючого сімейного законодавства, практику суду та юридичний досвід.

На стадії досудового врегулювання сімейного спору, сімейний адвокат, перш за все проведе переговори з іншими сторонами сімейних правовідносин. Окрім того, адвокат по сімейним справам, на стадії досудового врегулювання спору, здійснить заходи щодо встановлення місцезнаходження та накладення арешту на майно подружжя, підготує необхідні запити, самостійно збере докази, підготує комплект необхідних процесуальних документів для звернення до суду тощо.

АДВОКАТ ПО СІМЕЙНИМ СПРАВАМНа стадії представництва інтересів в суді першої інстанції, сімейний адвокат, прийме участь на стадії підготовчого провадження та на стадії судового розгляду цивільної справи. На стадії підготовчого провадження, адвокат по сімейним справам підготує та подасть суду відзив на позовну заяву, зустрічний позов, у разі необхідності уточнить позовні вимоги позивача, надасть суду необхідні докази, подасть суду необхідні клопотання, у тому числі клопотання про забезпечення позову, клопотання про проведення експертиз. На стадії розгляду справи по суті, сімейний адвокат Тітов І.С., обґрунтує суду свою правову позицію, прийме участь при дослідженні доказів у сімейній справі, поставить іншим учасникам справи необхідні питання, виступить в судових дебатах.

На стадії апеляційного провадження, адвокат по сімейним справам, підготує та надасть суду апеляційної інстанції апеляційну скаргу, прийме участь у апеляційному розгляді справи, у тому числі прийме участь в судових засіданнях, судових дебатах тощо.

Сімейний адвокат Тітов І.С. має досвід касаційного оскарження рішень суду після апеляційного перегляду справи. При цьому, адвокат по сімейним справам підготує касаційну скаргу у відповідності до норм ЦПК України та у разі необхідності підготує відзив на касаційну скаргу тощо.

На стадії виконання рішення суду, сімейний адвокат Тітов І.С., здійснить повний комплекс процесуальних дій відповідно до Закону України «При виконавче провадження», оскаржить дії, бездіяльність виконавця, здійснить заходи щодо встановлення місцезнаходження та накладення арешту на майно боржника.

Сімейний адвокат Тітов І.С.

Коли та кому потрібен адвокат по сімейним справам?

Як не парадоксально це звучить, але сімейний адвокат потрібен учасникам сімейних відносин не тільки коли сімейні відносини вже дали тріщину, а й на етапі коли чоловік та жінка тільки починають спільне сімейне життя. На наш погляд, ще на стадії вступу до спільного сімейного життя сторони сімейних правовідносин повинні чітко розуміти та знати свої права та обов’язки подружжя - як матеріальні так і нематеріальні.

З якою метою необхідно звертатися до адвоката по сімейним справам?

Перш за все, мета звернення до сімейного адвоката – це захист прав подружжя, захист прав дітей, недопущення порушення прав подружжя іншою стороною сімейних відносин. При цьому, як показує багаторічна практика адвоката, основними питаннями з якими чоловік або жінка звертаються до адвоката по сімейним справам є розірвання шлюбу (розлучення), стягнення аліментів, визначення місця проживання неповнолітніх дітей, поділ майна подружжя. При цьому, оскільки сімейні відносини регулюються рядом нормативних документів – Цивільним Кодексом України, Сімейним Кодексом України, Законом України «Про охорону дитинства», Конвенцією ООН, Декларацією прав дитини, багатьма рішеннями Європейського Суду з прав людини, пересічному громадянину розібралися буде далеко не просто, а тому правова допомога адвоката по сімейним справам просто необхідна.

Яким чином надаються послуги адвоката по сімейним справам?

Для того, щоб отримати повний спектр послуг сімейного адвоката, Вам просто необхідно звернутися до адвоката Тітова Ігоря Сергійовича будь-яким зручним для Вас способом та укласти с адвокатом договір про надання правової допомоги в якому визначити права та обов’язки сторін, строк дії договору, розмір та порядок оплати гонорару адвоката по сімейним справам. На підставі укладеного договору, адвокат видає ордер на надання правової допомоги, відповідно до якого, має право звертатися з адвокатськими запитами, а також представляти інтереси Клієнта в судах.

Чи може сімейний адвокат надати 100% гарантію вирішення питання на користь свого Клієнта?

Відповідь на це питання однозначно – ні, але досвідчений адвокат у сімейних справах може максимально наблизити бажаний результат шляхом використання своїх теоретичних знань, практичного досвіду, індивідуального підходу до кожного Клієнта, сумлінного виконання своїх обов’язків тощо.

Скільки коштують послуги адвоката у сімейних справах?

Вартість послуг сімейного адвоката визначаються індивідуально з урахуванням матеріального стану Клієнта, обсягу роботи адвоката, складності справи та інш. Однак орієнтовно послуги адвоката по сімейним справам Тітова І.С. складають:

 • Первинна юридична консультація – безкоштовно;
 • Вивчення матеріалів справи, надання вичерпної юридичної консультації, розробка стратегії захисту – від 800,00 грн.;
 • Послуги адвоката по сімейним справам на стадії досудового врегулювання сімейного спору – від 800,00 грн.;
 • Підготовка позовної заяви, відзиву, клопотань, інших процесуальних документів - від 800,00 грн.;
 • Представництво в судах - від 1000,00 грн.;
 • Оскарження рішень суду першої, апеляційної інстанції - від 1000,00 грн.;

Більш детально про вартість послуг адвоката по сімейним справам дивись тут.

Надаючи послуги адвоката у сімейних справах, я гарантую своїм Клієнтам:

 • Дотримання присяги адвоката України, Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Правил адвокатської етики;
 • Недопущення конфлікту інтересів;
 • Дотримання адвокатської таємниці;
 • Індивідуальний підхід до кожної справи.

Сімейний адвокат Тітов Ігор Сергійович допоможе вирішити Ваші юридичні проблеми у сімейних справах щодо:

 1. Розлучення (розірвання шлюбу).

Адвокат у сімейних справах

Юридична сторона справи - адвокат у сімейних справах надасть кваліфіковану юридичну консультацію з питання розірвання шлюбу, здійснить необхідні попередні заходи, підготує необхідним пакет юридичних документів, здійснить представництво свого Клієнта в органах РАЦС та в суді. При цьому, запорукою успіху у цій категорії справ є преш за все збір необхідних документів Клієнтом таких як: свідоцтво про шлюб та свідоцтво про народження дітей, договори придбання нерухомого та рухомого майна, трудові договори, контракти, банківські виписки, паспорти на побутову техніку, товарні, фіскальні чеки та інші. Окрім того, з зазначених документів потрібно зробити копії та зберігати оригінали документів в безпечному місці. Визначте коло свідків, які в подальшому зможуть надати свідчення в суді щодо виконання кожним з подружжя своїх сімейних обов’язків. Зокрема, щодо виконання обов’язків немайнового та майнового характеру.

Психологічна сторона справи – підготуйтеся морально, підготуйте морально своїх дітей та родичів, відкладіть важливі життєві рішення матеріального характеру, намагайтеся зберегти нормальні людські стосунки зі своїм чоловіком, дружиною навіть після розірвання шлюбу.

Процесуальна сторона справи. Нормами діючого законодавства України передбачено три варіанти припинення шлюбу внаслідок його розірвання (розлучення) - Шлюб припиняється внаслідок його розірвання за спільною заявою подружжя, шлюб припиняється внаслідок його розірвання за спільною заявою подружжя на підставі рішення суду та шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду. Щодо першого варіанту, то розірвання шлюбу здійснюється органом державної реєстрації актів цивільного стану. Щодо другого варіанту, то подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо. При цьому, договір між подружжям про розмір аліментів на дитину має бути нотаріально посвідчений. Щодо третього варіанту, то позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя до суду.

Адвокат сімейні справи

Кваліфікований адвокат по сімейним справам запропонує Вам найкращій із вищезазначених варіантів задля швидкого та менш затратного вирішення Вашого питання щодо розлучення (розірвання шлюбу), забезпечивши захист Ваших прав в повному обсязі. Більш детально про послуги сімейного адвоката в Києві при розірванні шлюбу Ви можете дізнатися на сайті адвоката тут.

 1. Стягнення аліментів.

Адвокат у сімейних справахОбов'язок батьків утримувати дитину та подружжя передбачений нормами Сімейного Кодексу України. При цьому, виконання зазначеного обов’язку може бути як добровільним, так і за рішенням суду. При визначенні розміру аліментів враховується: стан здоров'я та матеріальне становище дитини, стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів, наявність у платника аліментів інших дітей, інші обставини, що мають істотне значення. Розмір аліментів на дитину визначається у частці від заробітку (доходу) матері, батька дитини або у твердій грошовій сумі, але мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Більш детально про послуги адвоката по сімейним справам у справах щодо стягнення аліментів Ви можете дізнатися на сайті адвоката тут.

 1. Визначення місця проживання неповнолітніх дітей.

СІМЕЙНИЙ АДВОКАТВідповідно до ч. 8 ст. 7 СК України регулювання сімейних відносин має здійснюватися з максимально можливим урахуванням інтересів дитини. Статтею 161 СК України передбачено, що якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом. Під час вирішення спору щодо місця проживання малолітньої дитини беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов'язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров'я та інші обставини, що мають істотне значення. Орган опіки та піклування або суд не можуть передати дитину для проживання з тим із батьків, хто не має самостійного доходу, зловживає спиртними напоями або наркотичними засобами, своєю аморальною поведінкою може зашкодити розвиткові дитини. п. 1, 2 ст. 3 Конвенції про права дитини від 20.11.1989р., ратифікованої Верховною Радою України 27 лютого 1991 року, передбачено, що в усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установами, що займаються питаннями соціального забезпечення, судами, адміністративними чи законодавчими органами, першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини. Дитині забезпечується такий захист і піклування, які необхідні для її благополуччя, беручи до уваги права й обов'язки її батьків, опікунів чи інших осіб, які відповідають за неї за законом. Відповідно до статті 18 зазначеної Конвенції батьки або у відповідних випадках законні опікуни несуть основну відповідальність за виховання і розвиток дитини. Найкращі інтереси дитини є предметом їх основного піклування.

Адвокат по сімейним справам Тітов І.С. допоможе Вам швидко вирішити питання щодо визначення місця проживання неповнолітніх дітей. При цьому, сімейний адвокат здійснить комплекс досудових заходів, збере необхідні докази, підготує необхідні процесуальні документи (позову заяву, відзив на позовну заяву, клопотання, пояснення тощо), здійснить представництво в суді, оскаржить рішення суду першої та апеляційної інстанції.

 1. Поділ майна подружжя.

Адвокат у сімейних справахСімейний адвокат Тітов І.С. надає своїм Клієнтам юридичні послуги з питання поділу майна подружжя «під ключ». При цьому, своєчасне звернення до адвоката по сімейним справам, гарантує Вам захист майнових прав при поділі майна подружжя. Досвідчений сімейний адвокат надасть кваліфіковану юридичну консультацію, підготує пакет юридичних документів, представить Ваші інтереси в суді, здійснить заходи щодо виконання рішення суду. Більш детально про послуги адвоката при поділі майна Ви можете дізнатися на сайті адвоката тут.

Сімейний юрист Тітов Ігор Сергійович надає лише якісні юридичні послуги. Звертайтеся до мене невідкладно. Контакти адвоката у сімейних справах дивись тут.

АДВОКАТ ПО СІМЕЙНИМ СПРАВАМ (СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ)

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75