Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат у злочинах проти громадського порядку

Адвокат у злочинах проти громадського порядку.

Злочинам проти громадського порядку призначений розділ 7 Кримінального Кодексу України.

Найпоширенішими з них, є Хуліганство (ст. 286 КК України), Створення або утримання місць розпусти і звідництво (ст. 302 КК України), Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією (ст. 303 КК України).

Хуліганство (ст. 286 КК України) - є найпоширенішим злочином проти громадського порядку. Здійснюючи захист свого Клієнта в даних кримінальних провадженнях, задача адвоката по кримінальним справам, будь-яким законим чином змусити сторону обвинувачення та суд повно та об’єктивно дослідити всі обставини справи та довести, що у фігуранта кримінального провадження не було умислу та мотивів явної неповаги до суспільства при скоєнні діяння. Що діяння фігуранта кримінальної справи не супроводжувались особливою зухвалістю або винятковим цинізмом та як результат - діяння Клієнта слід кваліфікувати як дрібне хуліганство за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Саме для досягнення зазначеного результату, участь адвоката по кримінальним справам має бути забезпечена з самого початку досудового розслідування та в суді.

Адвокат у злочинах проти громадського порядку

Професійний захисник, адвокат м. Києва Тітов Ігор Сергійович, має багаторічний досвід захисту своїх Клієнтів у зазначених злочинах. Звернувшись до адвоката в м. Києві , Ви можете розраховувати на свій професійний захист від кримінального переслідування на будь-якій стадії кримінального провадження.

Адвокат Києва Тітов Ігор Сергійович надає наступні юридичні послуги у злочинах проти громадського порядку:

  • Надання юридичної консультації, інформації правового характеру;
  • Оцінка обставин справи, розробка стратегії та тактики захисту свого Клієнта;
  • Представництво та захист інтересів Клієнта в органах Національної поліції України, прокуратурі, судах;
  • Проведення переговорів зі стороною кримінального провадження;
  • Захист при допиті Клієнта в якості свідка, підозрюваного, обвинуваченого;
  • Збір доказів, витребування документів;
  • Оскарження рішень посадових осіб сторони обвинувачення у злочинах проти громадського порядку.

Якщо Вас або Ваших близьких підозрюють у вчинені злочину проти громадського порядку звернутися до адвоката по кримінальним справам Ви можете за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 32-В, або за прямим номером телефону адвоката (097) 338-35-86.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75