Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат у справах ДТП

Адвокат по ДТП (автоадвокат)

Адвокат у справах ДТП

Щоденно кожен з нас бере участь в процесі руху на дорозі в якості водія, пішохода, пасажира, тобто є повноцінним учасником дорожнього руху. Окрім того, з кожним днем, кількість автотранспортних засобів на дорогах країни лише збільшується та ніхто не застрахований від неприємностей у вигляді дорожньо-транспортної пригоди будь-то Ви водієм, пішоходом або пасажиром. Статистика ДТП на дорогах України є невтішною та з кожним роком кількість ДТП лише збільшується, у тому числі з постраждалими. Так за період з 01.01.2018 по 30.04.2019 на дорогах України відбулося більш ніж 45 тисяч ДТП, з них більш ніж 5,8 тис. з постраждалими. При цьому, за вказаний період, загинуло в ДТП 822 людини, 7804 людини було травмовано, тобто кожного дня в Україні відбувається 395 дорожньо-транспортної пригод, 7 людей щодня гинуть у ДТП, 65 людей травмується. Як показує статистика, лева доля ДТП приходиться на м. Київ та Київську, Харківську та Львівську область. Причин настання дорожньо-транспортної пригод безліч, це і незнання учасниками дорожнього руху ПДР, і стан дорожнього покриття, і банальна неуважність водіїв та пішоходів на дорозі. Оскільки передбачити дорожньо-транспортну пригоду учасниками дорожнього руху неможливо, то пропонуємо Вам заздалегідь знайти та записати собі номер телефону адвоката по ДТП . Що ж робити, якщо так вийшло, та Ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди? Перш за все, потрібно зберегти спокій та надати медичну допомогу постраждалим, організувати безпеку дорожнього руху та визвати на місце ДТП працівників правоохоронних органів. Вдруге – терміново звертайтеся до адвоката по ДТП . Втретє – не вчиняйте будь-яких дій, не давайте пояснення та не підписуйте жодних документів до приїзду на місце ДТП юриста по ДТП . Звернувшись до адвоката по ДТП засобами зв’язку, Ви в першу чергу отримаєте консультацію юриста по ДТП з інструкціями щодо подальших дій, способів та заходів самостійного фіксування факту дорожньо-транспортної пригоди. Негайна допомога адвоката по ДТП , навіть в телефонному режимі ( надання юридичної консультації по ДТП , інструкцій та інше ) , в майбутньому допоможе Вам в повній мірі реалізувати свої права та уникнути відповідальності у разі Вашої невинуватості.

Першочерговими послугами адвоката по ДТП  , після отримання замовлення від учасника ДТП є:

- Виїзд адвоката по ДТП на місце дорожньо-транспортної пригоди;

- Консультація юристом по ДТП свого Клієнта безпосередньо на місці ДТП;

- Самостійне фіксування адвокатом по ДТП обставин дорожньо-транспортної пригоди;

- Встановлення адвокатом по ДТП причин дорожньо-транспортної пригоди;

- Збір адвокатом по ДТП доказів безпосередньо на місці дорожньо-транспортної пригоди;

- Участь юриста по ДТП в проведенні процесуальних дій.

Найпоширенішою помилкою учасника ДТП є звернення до адвоката по ДТП вже після проведення службовими особами правоохоронних органів першочергових дій на місці дорожньо-транспортної пригоди, оскільки саме на місці ДТП, стороною обвинувачення отримуються фундаментальні докази винуватості учасника ДТП у вигляді встановлення очевидців пригоди та їх опитування, складання схем, протоколів та інших процесуальних документів. Правильність складня схем ДТП, фіксація доказів ДТП, першочергові пояснення очевидців та учасників ДТП – залог майбутнього успіху у справах по ДТП .  Без участі адвоката по ДТП, зазначені докази, в подальшому, в процесі розгляду кримінальної справи, можуть суттєво впливати на встановлення винуватості або невинуватості учасника ДТП та як наслідок, прийняття судом рішення не на користь учасника пригоди, а тому досвідчений адвокат по ДТП на місці дорожньо-транспортної пригоди проконтролює законність дій службових осіб правоохоронних органів, заявить необхідні клопотання щодо проведення процесуальних дій, у разі порушень працівниками правоохоронних органів норм процесуального законодавства, оскаржить в подальшому дії та/або бездіяльність в судовому порядку.

Щодо юридичної відповідальності винуватця ДТП, то чинним законодавством України передбачена цивільна відповідальність, притягнення винної особи до адміністративної відповідальності та наджорсткою відповідальністю - є притягнення винної особи до кримінальної відповідальності за статтею 286 Кримінального Кодексу України - Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.

Цивільна відповідальність винуватця ДТП, передбачена Цивільним Кодексом України та полягає у відшкодуванні винним матеріальної шкоди завданої майну фізичної або юридичної особи. При цьому, саме адвокат по ДТП допоможе процесуальними заходами встановити реально завдані збитки при ДТП та зібрати необхідні докази щодо розміру завданих матеріальних збитків тощо. Окрім того, у зв’язку з тим, що чинним законодавством України на теперішній час передбачено обов’язкове страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів, адвокат по ДТП , допоможе підготувати необхідний пакет документів для звернення до страхової компанії по факту настання дорожньо-транспортної пригоди, отримати справедливу страхову виплату (страхове відшкодування), у разі відмови страховою компанією у виплаті, підготує цивільний позов з попереднім проведенням заходів досудового врегулювання спору.

Кримінальна відповідальність винуватця ДТП, як ми зазначали раніше, передбачена статтею 286 КК України та наступає при умові порушень правил безпеки дорожнього руху що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження або якщо такі порушення причинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження. Частина третя зазначеної норми Закону передбачає позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років, тобто є тяжким злочином. Реєстрація кримінального правопорушення та досудове розслідування за статтею 286 КК України проводиться слідчими органами Національної поліції України за загальними правилами Кримінального процесуального Кодексу України. Адвокат по ДТП на стадії досудового розслідування, з метою захисту свого Клієнта від кримінального переслідування, вивчить та проаналізує матеріали кримінального провадження по ДТП, розробить тактику захисту свого Клієнта, збере докази невинуватості свого Клієнта, оскаржить дії або бездіяльність слідчого, прокурора в судовому порядку, прийме участь при проведені слідчих дій та в заходах забезпечення кримінального провадження тощо. Участь адвоката по ДТП при проведенні слідчих дій дуже важлива. При проведені допитів, адвокат правильно сформулює покази підозрюваного, поставить необхідні питання свідкам та потерпілому; ініціює проведення необхідних експертиз; реалізує процесуальні права свого Клієнта при проведенні слідчих дій у повному обсязі. Більш детально про участь адвоката у процесуальних діях можливо подивитися тут.

На стадії судового розгляду кримінального провадження, адвокат по ДТП , здійснить захист свого Клієнта на стадії підготовчого судового засідання, на стадії судового розгляду справи, оскаржить рішення суду в апеляційному та касаційному порядку.

Вартість послуг адвоката у справах ДТП складає від 800,00 грн. Більш детально ціни на послуги адвоката можливо подивитися тут.

Адвокат Тітов Ігор Сергійович надає послуги адвоката по ДТП по всій території України, терміновий виїзд адвоката в м. Києві здійснюється на протязі однієї години, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Адвокат внесений до Єдиного реєстру адвокатів України. Перевірити включення адвоката до реєстру можливо тут.

Звернутися за юридичною консультацією до адвоката Тітова Ігоря Сергійовича можливо зателефонувавши нам по номерам телефонів: (097) 338-35-86 , (050) 753-64-75, або за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 32-В, або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Більш детально про послуги адвоката по кримінальним справам Ви можете дізнатися на сайті адвоката http://advokat-ua.info/ .

Захисти себе надійним захисником по ДТП невідкладно !!!

Адвокат по ДТП

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75