Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат в Оболонському районному суді м. Києва

Адвокат в Оболонському районному суді м. Києва

Шукаєте адвоката в Оболонському районі м. Києва ?

Адвокат Тітов Ігор Сергійович - професійний юрист та адвокат надає допомогу в кримінальних, сімейних, спадкових, трудових та цивільних справах в Оболонському районі м. Києва. Звернувшись до адвоката Тітова І.С., Ви отримаєте повний спектр юридичних послуг у вищезазначених правовідносинах.

Здійснимо захист підозрюваного на стадії досудового слідства в Оболонському районі м. Києва. Приймемо участь та надамо кваліфікаційну юридичну допомогу при обшуках, тимчасовому доступу до речей і документів, виїмках. Пропонуємо терміновий виїзд до Клієнта 24 години на добу, 7 днів та тиждень. Оскаржимо процесуальні дії слідчого, прокурора, оперативних співробітників поліції в Оболонському районі м. Києва. Розробимо та запропонуємо підозрюваному стратегію захисту в кримінальному провадженні. Приймемо участь при допитах підозрюваних, свідків та інших слідчих процесуальних діях, зберемо докази невинуватості. Підготуємо та подамо слідчому, прокурору - клопотання, заяви, пояснення тощо. Ініціюємо проведення слідчих дій слідчим, прокурором через Оболонський районний суд м. Києва. Ініціюємо проведення експертиз, експертних досліджень тощо. Приймемо участь при обранні підозрюваному запобіжного заходу в Оболонському районному суді м. Києва. Оскаржимо запобіжний захід в апеляційному порядку. Здійснимо захист обвинуваченого (підсудного) в суді. Оскаржимо рішення суду першої інстанції в Київському апеляційному суді.

Маємо досвід захисту підозрюваного в кримінальних провадженнях порушення правил безпеки дорожнього руху ( ДТП ) за ст. 286 КК України, у кримінальних провадженнях у посадових злочинах, таких як, Зловживання владою або службовим становищем ( ст. 364 КК України ), Службове підроблення ( ст. 366 КК України ), Службова недбалість ( ст. 367 КК України ), Хабар, підкуп ( ст. 368 КК України), Шахрайство ( ст. 190 КК України ), Привласнення, розтрата майна ( ст. 191 КК України ), Крадіжка ( ст. 185 КК України ) та інш.

Маємо досвід в сімейних справах. Надаємо юридичні послуги у справах розлучення подружжя, поділ спільного майна подружжя, стягнення аліментів на дитину. Для отримання бажаного результату, на стадії підготовки до судового розгляду, підготуємо на направимо необхідні адвокатські запити, ініціюємо проведення експертних досліджень, зберемо докази. Підготуємо аргументовану позовну заяву до Оболонського районного суду м. Києва. Представимо інтереси Клієнта в суді. Аргументуємо суду свою позицію.

Маємо досвід в позбавленні та поновленні батьківських прав через Оболонський районний суд м. Києва. Оскаржимо рішення органів опіки та піклування.  

Стягнення боргів – наша спеціалізація. Надаємо повний спектр юридичних послуг у справах щодо повернення боргів. Встановимо місцезнаходження боржника та його майна. Здійснимо заходи щодо досудового врегулювання спору, накладемо арешт на майно боржника. Звернемось до Оболонського районного суду м. Києва з позовною заявою про стягнення боргу. На стадії судового розгляду - надамо суду необхідні докази, доведемо свою позицію. Візьмемо під контроль виконання рішення суду.

Допоможемо відновити справедливість у спадкових справах. Оскаржимо заповіт, поновимо строки, щодо вступу в спадщину, оскаржимо дії нотаріуса.

У трудових спорах – маємо досвід в поновленні на роботі, в стягненні заробітної плати під час вимушеного прогулу тощо.

Захистимо немайнові права Клієнта. Представимо інтереси Клієнта в Оболонському районному суді м. Києва у справах щодо захисту честі, гідності та ділової репутації.

Відновимо / припинимо право власності на рухоме та нерухоме майно, допоможемо у справах щодо спільного майна. У тому числі, щодо розділу спільного майна через суд.

Захистимо право інтелектуальної власності на літературний, художній та інший твір ( авторське право ), винахід, корисну модель, промисловий зразок.

Забезпечимо права Клієнта в договірних зобов’язаннях. Зокрема, щодо договорів купівлі-продажу нерухомого майна, автотранспорту, товару. Забезпечимо права Клієнта при укладанні договорів довічного утримання (догляду).

Захистимо права Клієнта при укладенні та виконанні договору підряду, у тому числі побутового, будівельного, на проектні та пошукові роботи.

Якщо Вам потрібен професійний юрист в Оболонському районі м. Києва - пропонуємо звернутися до адвоката Тітова Ігоря Сергійовича, який надасть Вам вичерпну юридичну консультацію, запропонує варіанти вирішення Вашої проблеми, підготує необхідний пакет юридичних документів, представить інтереси в Оболонському районному суді м. Києва.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75