Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат в Печерському районному суді м. Києва

Адвокат в Печерському районному суді м. Києва

Надаю професійні юридичні послуги в Печерському районі м. Києва. Представляю інтереси фізичних та юридичних осіб в Печерському районному суді м. Києва на стороні Позивача, Відповідача, Третьої особи. Своєчасне залучення адвоката в судову справу надає можливість отримати бажаний результат. Навіть на перший погляд легка судова справа, без участі професійного адвоката, може мати негативні наслідки. Професійний юрист знає дуже багато «підводних каменів», про які пересічний громадянин навіть не здогадується. Адвокат є професійним юристом, його кваліфікація підтверджується свідоцтвом про право на зайняття адвокатською діяльністю тому, якщо Вам необхідно здійснити представництво в Печерському районному суді м. Києва раджу Вам звернутися до професійного адвоката Тітова Ігоря Сергійовича. Адвокат Тітов Ігор Сергійович спеціалізується на сімейних справах, таких як, розлучення подружжя, стягнення аліментів, позбавлення та поновлення батьківських прав.

Окрім того, маємо досвід у майнових справах, таких як, стягнення борів, кредитні спори, у тому числі з фінансовими установами, визнання нікчемними договорів позики, поруки та інш.

Надаємо послуги представництва інтересів в Печерському районі м. Києва в кримінальних провадженнях, як на стороні обвинуваченого так і на стороні потерпілого. Підготуємо для суду необхідні клопотання, пояснення, заяви тощо. На стороні потерпілого, підготуємо до суду цивільний позов в кримінальному провадженні, приймемо участь у судових засіданнях, аргументуємо моральну шкоду. На стороні підозрюваного та обвинуваченого оскаржимо дії слідчого, прокурора, слідчого судді тощо. Зберемо докази невинуватості фігуранта кримінальної справи.

Адвокат Тітов Ігор Сергійович має позитивний досвіт в трудових справах. Надаємо якісну, кваліфіковану та повну юридичну консультацію по трудових спорах. Допоможемо врегулювати ситуацію на стадії досудового врегулювання спору, підготуємо позовну заяву про поновлення на роботі, стягнення заробітної плати, відшкодування збитків, незаконного покладання на працівника матеріальної відповідальності. Окрім того, оскаржимо переведення на іншу роботу без згоди працівника, витребуємо у роботодавця документи та інш.

Маємо досвіт в  Печерському районному суді м. Києва по житловим питанням. Систематично відстежуємо судову практику по житловим спорам, вивчаємо зміни в законодавстві, у тому числі  практику Європейського Суду з прав людини, яку національні суди відповідно до Закону «Про виконання рішень та застосування практики Європейського Суду з прав людини» застосовують як джерело права.

Підготуємо позовну заяву про виселення, про визнання права користування житловим приміщенням, про визнання договору недійсним та інш. Окрім того, підготуємо необхідний пакет документів, у тому числі адвокатські запити, заяви, пояснення. Оскаржимо незаконне та необґрунтоване рішення суду. Маємо багатий досвід в житлових спорах щодо виселення без надання іншого житлового приміщення.

Також надаємо послуги з комплексного обслуговування юридичних та фізичних осіб в Печерському районі м. Києва. Багаторічний юридичний досвіт, надає можливість адвокату Тітову Ігорю Сергійовичу своєчасно надати допомогу своїм клієнтам, починаючи з цілодобової кваліфікованої юридичної консультації, термінового виїзду на місце за викликом клієнта та закінчуючи виконанням рішень суду. Юридичне обслуговування включає захист Клієнта в поліції, прокуратурі, судах, органах місцевого самоврядування та інших органах державної влади, у тому числі контролюючих органах, таких як, державна фіскальна служба, митних органах тощо. Комплексне обслуговування представляє собою щомісячну абонплату адвокату на підставі договору про комплексне юридичне обслуговування, відповідно до якого, встановлюється повний перелік обов’язків адвоката.

Якщо Вам необхідна термінова допомога професійного адвоката в Печерському районі м. Києва та/або в Печерському суді м. Києва негайно звертайтесь до адвоката Тітова Ігоря Сергійовича.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75