Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат в Києво-Святошинському районному суді Київської області

Адвокат в Києво-Святошинському районному суді Київської області

Адвокат  Тітов Ігор Сергійович надає послуги у Києво-Святошинському суді м. Києва. Зокрема, представляємо інтереси позивачів, відповідачів та третіх осіб. Звернувшись до нас, до професійного юриста та адвоката Тітова І.С., Ви отримаєте вичерпну консультацію з юридичних питань.

Допоможу вирішити проблему на стадії досудового врегулювання спору законними засобами. Самостійно зберемо необхідні для суду докази, підготуємо заяви, листи, адвокатські запити тощо. Підготуємо позовну заяву, відзив на позов. Представляємо інтереси позивача та відповідача в суді, як в присутності Клієнта так і за його відсутності. Організуємо комплексні заходи на стадії підготовчого провадження.

Маємо досвід скасування заочних рішень суду, у тому числі і в апеляційному порядку. З метою скасування заочного рішення, підготуємо заяву про скасування заочного рішення. Обґрунтуємо суду свою позицію.

Адвокат Ігор Титов надає професійні адвокатські послуги в цивільно-правових, кримінально-правових, трудових та сімейних правовідносинах.

Маємо багаторічний досвід в спорах пов’язаних з поверненням боргів. При цьому, на стадії подання позову до суду, звернемось з заявою про забезпечення позову. У тому числі, з заявою про накладення арешту на майно та грошові кошти відповідача. Звертаючись до суду, обґрунтуємо неустойку ( штрафи, пені ), інфляційні втрати, відсоток за користування грошовими коштами, 3 % річних … 

У сімейних справах надаємо професійну консультацію з питань розлучення подружжя. Підготуємо заяву про розірвання шлюбу до органів Державної реєстрації актів цивільного стану або до суду. Представимо інтереси подружжя в Києво-Святошинському суді м. Києва. Маємо позитивний досвід стягнення аліментів на дитину. В сімейних справах адвокат Тітов Ігор Сергійович має досвід в справах щодо позбавлення та відновлення батьківських прав. Аргументуємо свою позицію в Києво-Святошинському суді м. Києва посилаючись на норми національного законодавства, міжнародного права, Європейського Суду з прав людини. В сімейних спорах також оскаржимо заповіт, відновимо строки для прийняття спадщини через суд тощо.

У трудових спорах оскаржимо дії роботодавця, щодо незаконного звільнення працівника. Відновимо працівника на посаді в результаті незаконного звільнення. Маємо досвід оскарження догани та стягнення коштів з роботодавця за час вимушеного прогулу.

Представимо покупця та продавця при укладенні договору купівлі-продажу, у тому числі при укладенні договору купівлі-продажу нерухомого майна, автотранспортних засобів, товарів. Розірвемо договір купівлі-продажу в Києво-Святошинському суді м. Києва з усіма правовими наслідками.

Надаємо вичерпну консультацію, щодо найму (оренди) майна, житлових та нежитлових приміщень, автотранспортних засобів тощо.

Відновимо та захистим право власності на житло та земельні ділянки.

Захистимо права інтелектуальної власності. Підготуємо позов, представимо інтереси в суді, оскаржимо незаконне та необґрунтоване рішення суду першої та апеляційної інстанції.

Оскаржимо договір дарування, ренти, довічного утримання.

Підготуємо до Києво-Святошинського суду м. Києва позови щодо порушення договору побутового підряду, у тому числі при неякісному виконанні робіт, порушенні гарантій, порушення строків виконання робіт.

Маємо досвід оскарження через суд договорів перевезення. В тому числі захистимо права пасажира, замовника та перевізника.

Більше 10 років захищаємо права страхувальника по договорам цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та за договорами КАСКО.

Звертаючись до адвоката Тітова Ігоря Сергійовича ( м. Київ та Київська область ) Ви завжди будете впевнені, що Ваші права знаходяться під захистом. Адвокат Тітов І.С. надає повний перелік юридичних послуг у Києво-Святошинському суді м. Києва 24 години на добу 7 днів на тиждень.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75