Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат в Святошинській поліції (міліції) м. Києва

До Вас є питання зі сторони правоохоронних органів та Ви стали фігурантом кримінальної справи? Наша порада – терміново звертайтеся до кримінального адвоката в Святошинському районі м. Києва.

Адвокат в Святошинській поліції (міліції) м. Києва

Запам’ятайте – чим раніше буде Ваше звернення до професійного адвоката у кримінальних справах, ти більше шансів отримати бажаний результат.

Хто ж такий адвокат у кримінальній справі? Перш за все – це спеціаліст в області кримінального та кримінального процесуального права, який має свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю та внесений до Єдиного Реєстру Адвокатів України. Окрім того, від професійних дій адвоката залежить Ваша доля, оскільки тільки захисник з досвідом зможе захистити Ваші права, які як правило, дуже часто порушуються стороною обвинувачення на стадії досудового розслідування у тому числі в Святошинському ГУНП в м. Києві. Щодня фіксуються непоодинокі випадки порушення працівниками правоохоронних органів громадянських та процесуальних прав підозрюваного, свідка, потерпілого. Сторона обвинувачення задля досягнення своєї мети застосовують психологічні та фізичні методи впливу на сторону кримінального провадження, а тому допомога адвоката є просто необхідною.

Адвокат в Святошинському районі м. Києва Тітов Ігор Сергійович надає послуги захисту прав своїх Клієнтів на стадії досудового розслідування в Святошинській поліції (міліції) м. Києва та має лише позитивні відгуки своїх Клієнтів.

Якщо Вас викликають у якості підозрюваного, потерпілого, свідка до Святошинського УП ГУНП в м. Києві за адресою: проспект Перемоги, 109, Київ, 03115 радимо Вам заручитися професійним юридичним захистом. Звернувшись до адвоката по кримінальним справам в Святошинському районі м. Києва Тітова І.С., Ви гарантовано будете застраховані від неправомірних дій службових осіб правоохоронних органів та від необдуманих кроків, які в подальшому можуть бути використані стороною обвинувачення не на Вашу користь. В нестандартній ситуації, будь-то затримання на місці скоєння злочину, обшуку, проведенні працівниками поліції інших процесуальних дій 24 години на добу, 7 днів на тиждень Ви можете розраховувати на професійних захист адвоката в Святошинському районі м. Києва Тітова І.С.

Зателефонувавши адвокату в Святошинському районі Тітову І.С. за прямим номером телефону (097) 338-35-86, Ви отримаєте пораду як поводити себе в той чи іншій ситуації та чекайте зустрічі з адвокатом. При цьому, запам’ятайте «золоте правило» - мовчання золото! По факту прибуття адвоката за викликом, останній вимагатиме конфіденційного спілкування зі своїм Клієнтом, в результаті якого Ви отримаєте юридичну консультацію, психологічну підтримку, розробите разом з захисником тактику та стратегію захисту, змоделюєте можливі юридичні наслідки. З моменту вступу захисника в кримінальне провадження, Ви будете на сто відсотків впевненні, що всі дії сторони обвинувачення знаходяться під особистим контролем адвоката у кримінальних справах, починаючи з затримання або обшуку та закінчуючи проведенням слідчих та процесуальних дій.

Адвокат по кримінальним справам в Святошинському районі м. Києва має право:

 • На спілкування зі своїм Клієнтом необмежений період часу у тому числі в СІЗО або ізоляторі тимчасового тримання;
 • Знайомитися з матеріалами кримінальної справи, у тому числі копіювати матеріали кримінального провадження;
 • Брати участь при проведенні слідчих дій за участю свого Клієнта;
 • Ініціювати проведення слідчих дій у кримінальному провадженні;
 • Збирати докази невинуватості свого Клієнта;
 • Оскаржувати рішення, дії, бездіяльність посадових осіб Святошинського ГУНП в м. Києві;
 • Заявляти клопотання, заяви тощо.

На питання, чому Клієнти обирають адвоката по кримінальним справам в Святошинському районі м. Києва Тітова І.С. відповідь проста:

 • Адвокат надає правову допомогу 24 години на добу, 7 днів на тиждень;
 • Адвокат гарантує індивідуальний підхід до кожного Клієнта та до кожної кримінальної справи;
 • Адвокат гарантує відповідальність при наданні правової допомоги;
 • Адвокат гарантує конфіденційність та дотримання Правил адвокатської етики;
 • Адвокат об’єктивно спрогнозує наслідки для свого Клієнта та зробить все можливе задля досягнення бажаного результату;
 • Розмір адвокатського гонорару є об’єктивним та справедливим.

Для того, щоб почати співпрацювати з адвокатом по кримінальним справам в Святошинському районі м. Києва Тітовим І.С. просто зателефонуйте прямо зараз за номерами телефонів (097) 338-35-86, (050) 753-64-75, або напишіть нам на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або завітайте до нас в офіс за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 32-в.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75