Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат в Подільському управлінні поліції ГУНП у м. Києві

Адвокат у кримінальних справах Тітов Ігор Сергійович надає захист своїм Клієнтам в Подільському управлінні поліції ГУНП у м. Києві.

Адвокат в Подільському районі м. Києва

Головними засадами здійснення адвокатської діяльності адвокатом в Подільскому районі м. Києва є: верховенство права; законність; повага до людської гідності; невтручання у приватне життя; недоторканність житла; презумпція невинуватості; диспозитивність та найголовніше - забезпечення права на професійну правову допомогу.

Повноваження адвоката в Подільському управлінні поліції ГУНП м. Києва Тітова І.С. підтверджується свідоцтвом про право на зайняття адвокатською діяльністю та ордером або договором про надання правової допомоги. Адвокат в Подільському районі м. Києва Тітов І.С. внесений до Єдиного Реєстру адвокатів України та має лише позитивні відгуки своїх Клієнтів.

При здійсненні представництва потерпілого в кримінальному провадженні, адвокат в Подільському управлінні поліції Тітов І.С., гарантує потерпілому реалізацію своїх процесуальних прав в повному обсязі. Зокрема, адвокат: роз’яснить потерпілому його права та обов’язки; надасть докази слідчому, прокурору щодо винуватості підозрюваного; заявить відводи та клопотання; ініціює проведення слідчих та процесуальних дій; прийме участь при проведенні процесуальних дій стороною обвинувачення; ознайомиться з матеріалами кримінального провадження; оскаржить рішення, дії та бездіяльність посадових осіб Подільського управління поліції ГУНП у м. Києві, що в результаті гарантує притягнення винної особи до кримінальної відповідальності.

При здійсненні захисту підозрюваного у кримінальному провадженні в Подільському управлінні поліції ГУНП у м. Києві, адвокат у кримінальних справах Тітов І.С., забезпечить право підозрюваного знати, у вчиненні якого кримінального правопорушення його підозрюють; не говорити нічого з приводу підозри проти нього; вимагатиме перевірки обґрунтованості затримання; у разі затримання або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою - вимагатиме на негайне повідомлення членів сім’ї, близьких родичів; збере та надасть стороні обвинувачення докази невинуватості підозрюваного; прийме участь при проведенні процесуальних дій; заявить клопотання при проведенні процесуальних дій; заявить відводи; оскаржить рішення, дії та бездіяльність слідчого, прокурора, слідчого судді тощо.

За викликом свого Клієнта, адвокат в Подільському районі м. Києва Тітов І.С., терміново прибуде до органів національної поліції в Подільському районі за адресою: 04071, м. Київ, вул. Хорива, 20. По факту прибуття до свого Клієнта, адвокат надасть психологічну підтримку; проведе перемовини з посадовими особами Подільського управління поліції ГУНП у м. Києві; надасть своєму Клієнту кваліфіковану юридичну консультацію; розробить стратегію захисту прав свого Клієнта; спрогнозує можливі юридичні наслідки.

Якщо Вам потрібна термінова правова допомога в Подільському управлінні поліції, звертайтеся негайно до адвоката в Подільському районі за прямими номерами телефонів адвоката (097)338-35-86, або (050)753-64-75, або на електронну пошту адвоката Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .  

Адвокат у кримінальних справах в Подільському районі Тітов І.С. – надає лише якісні юридичні послуги своїм Клієнтам.

Ваш спокій – наша турбота, захист Ваших прав – наша робота.

Адвокат в Подільському районі

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75