Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Послуги адвоката в Оболонському управлінні поліції м. Києва

Київський адвокат по кримінальним справам - Тітов Ігор Сергійович надає повний спектр юридичних послуг у кримінальних провадженнях в Оболонському районі м. Києва.

Якщо так сталося та Ви стали стороною кримінального провадження або учасником кримінальної справи, то перша наша порада уникнути будь-яких контактів з працівниками правоохоронних органів без участі кваліфікованого адвоката по кримінальним справам. Що ж робити, якщо Вас викликають до органів національної поліції ?

Адвокат в Оболонському районі м. Києва

По перше - потрібно звернути увагу, що виклик до слідчого національної поліції здійснюється шляхом вручення повістки про виклик. При цьому, повістка про виклик, має бути отримана учасником або стороною кримінального провадження не пізніше ніж за три дні до дня, коли особа зобов’язана прибути за викликом.

В-друге - у повістці, в обов’язковому порядку, відповідно до норм КПК України, повинно бути зазначено: прізвище та посада слідчого; найменування (номер) кримінального провадження, в рамках якого здійснюється виклик; процесуальний статус, в якому перебуває викликана особа; час, день, місяць, рік і місце прибуття викликаної особи; процесуальна дія (дії), для участі в якій викликається особа тощо. Також в повітці про виклик зазначається найменування та адреса установи до якої здійснюється виклик. Тобто, якщо Вас викликають по кримінальному провадженню, досудове розслідування якого здійснюється Оболонським районним управлінням ГУ Національної поліції у м. Києві, то в повітці про виклик повинна бути зазначена адреса: вулиця Маршала Малиновського, 2А, Київ, 04212.

В-третє – терміново телефонуйте адвокату по кримінальним справам та призначайте зустріч, оскільки лише кваліфікований адвокат зможе спрогнозувати реальну мету виклику Вас до слідчого Оболонського управління ГУ Національної поліції у м. Києві та правові наслідки зустрічі з працівниками правоохоронних органів.

Адвокат в Оболонському управлінні поліції м. Києва Тітов І.С. працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень та має лише позитивні відгуки своїх Клієнтів.

Звернувшись до адвоката в Оболонському районі м. Києва Тітова І.С., Ви отримаєте: кваліфіковану юридичну консультацію; адвокат у кримінальних справах розробить тактику та стратегію захисту свого Клієнта; здійснить попередню зустріч з працівниками правоохоронних органів Оболонського управління ГУ Національної поліції у м. Києві; прийме участь у проведенні процесуальних дій за участю Клієнта; представить інтереси Клієнта на стадії досудового розслідування.

Адвокат в Оболонському районі м. Києва Тітов І.С. гарантує своїм Клієнтам: неприпустимість конфлікту інтересів; конфіденційність; компетентність та добросовісність.

Терміново звернуся до адвоката в Оболонському районі м. Києва Ви можете за прямим номером телефону (097) 338-35-86, Messenger Viber, Messenger Whatsapp або на електронну пошту адвоката  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Адвокат в Оболонському районі м. Києва Тітов І.С. надає лише якісні юридичні послуги своїм Клієнтам.

 Послуги адвоката в Оболонському управлінні поліції м. Києва

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75