Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Послуги адвоката в Дарницькому управлінні поліції (міліції) Києва

Послуги адвоката в Дарницькому управлінні поліції (міліції) Києва

Ви відчуваєте, що до Вашої персони є нездоровий інтерес з боку посадових осіб Дарницького управління поліції ГУНП у м. Києві? Ви стали фігурантом кримінальної справи? Тоді Вам терміново потрібні послуги захисника в Дарницькому управлінні поліції (міліції) Києва.

Адвокат в Дарницькому районі м. Києва

При цьому, захисником в кримінальному провадженні може бути виключно адвокат, який має свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, відомості про якого внесені до Єдиного реєстру адвокатів України та повноваження якого підтверджуються ордером або договором.

Адвокат в Дарницькому районі м. Києва Тітов Ігор Сергійович має свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, внесений до Єдиного реєстру адвокатів України (дивись тут) та має лише відмінні відгуки своїх Клієнтів (дивись тут).

Адвокат Тітов І.С. надає своїм Клієнта юридичні послуги в Дарницькому управлінні поліції (міліції) Києва:

  • у злочинах проти громадської безпеки (дивись тут);
  • у злочинах проти виборчих прав громадян та інших особистих прав (дивись тут);
  • у злочинах проти громадського порядку (дивись тут);
  • у злочинах проти особистості (дивись тут);
  • у злочинах проти власності (дивись тут);
  • в посадових злочинах (дивись тут);
  • в економічних злочинах (дивись тут);
  • у злочинах щодо придбання, зберігання наркотиків (дивись тут);
  • у справах ДТП (дивись тут).

Адвокат в Дарницькому районі м. Києва Тітов І.С. – справжній професіонал своєї справи, має юридичний стаж більш ніж п'ятнадцять років, досконало знає та використовує законодавство України, використовує всі наявні можливості для захисту інтересів та прав своїх Клієнтів та не допускає зловживань з боку посадових осіб Дарницького управління поліції (міліції) Києва.

При наданні правової допомоги підозрюваним в Дарницькому управлінні поліції (міліції) міста Києва, адвокат Тітов І.С., представить та захистить права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб; звернеться з адвокатськими запитами до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, а також до фізичних осіб; ознайомиться з документами та матеріалами кримінальної справи; підготує заяви, скарги, клопотання, інші правові документи; збере відомості про факти, що можуть бути використані як докази, в установленому законом порядку; прийме участь у проведенні процесуальних дій за участю свого Клієнта та інше.

Адвокат в Дарницькому районі м. Києва Тітов І.С. під час здійснення адвокатської діяльності дотримується присяги адвоката України та правил адвокатської етики; на вимогу клієнта надасть звіт про виконання договору про надання правової допомоги; невідкладно повідомляє Клієнта про виникнення конфлікту інтересів.

Адвокат по кримінальним справам в Дарницькому районі м. Києва Тітов І.С. працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Наш принцип - не обіцяти, а робити!

Адвокат в Дарницькому районі м. Києва

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75