Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат у сімейних справах

Адвокат у сімейних справах

Адвокат Тітов Ігор Сергійович ( Київ , Київська область ) є професійним юристом в галузі сімейного права.

Сімейні відносини регулюються Сімейним Кодексом України, відповідно до якого, встановлюються немайнові та майнові правовідносини між чоловіком та дружиною, між батьками та дітьми тощо. Зазначеним нормативним актом регулюються правові відносини, щодо права на шлюб, шлюбний вік, одношлюбність, щодо заборони перебування у шлюбі, питання державної реєстрації шлюбу, підстави визнання недійсності шлюбу тощо.

Окрім того, СК України закріплює немайнові права та обов’язки чоловіка та дружини. Зокрема - право на материнство та батьківство, право подружжя на повагу своєї індивідуальності, право на фізичний та духовний розвиток, право подружжя на розподіл обов’язків та вирішення питань родини.

З одночасним наданням кола немайнових прав суб’єктам сімейних відносин, Сімейний Кодекс України передбачає також обов'язок подружжя турбуватися про сім'ю.

Право особистої приватної власності подружжя передбачено Главою 7 СК України. Зокрема - це право особистої приватної власності на майно, що було здобуто до шлюбу, право на майно, що здобуто на підставі договору дарування та в порядку спадкування, право на майно, що набуто за кошти, які належали одному з подружжя особисто, право на нерухоме майно здобуто внаслідок приватизації тощо.

На праві спільної сумісної власності - належить майно чоловіка та дружини, яке набуто під час шлюбних відносин. При цьому, розпоряджатися спільним майном, подружжя зобов’язані за взаємною згодою. Захищаючи права подружжя, законодавець також передбачив право на поділ спільного майна, незалежно від розірвання шлюбу.

З метою захисту прав та обов’язків подружжя, СК України передбачені права та обов’язки по утриманню дружини / чоловіка, навіть після розірвання шлюбу.

Для захисту майнових прав подружжя законодавством передбачений шлюбний договір, який укладається у письмовій формі та засвідчується нотаріально.

Припинення шлюбу справа неприємна, однак Сімейним Кодексом України, з цього приводу, передбачена ціла глава, відповідно до якої, шлюб припиняється внаслідок смерті одного з подружжя або в наслідок його розірвання.

Також Кодексом передбачені правові відносини батьків та дитини. У тому числі підстави виникнення прав та обов'язків матері, батька і дитини, походження дитини, визнання батьківства та материнства, рівність прав та обов’язків щодо дитини. Щодо майнових прав дитини – це право на майно та порядок управління майном дитини. СК України передбачає обов’язок батьків утримувати дитину до досягнення нею повноліття, у тому числі право на аліменти.

Адвокат у сімейних справах

Нажаль сьогоденні реалії свідчать, що в Україні є багато дітей позбавлених батьківського піклування. Цим правовідносинам приділений Розділ 4 СК України. В даному розділі Кодексу передбачені питання усиновлення, опіки, патронату тощо.

Адвокат по сімейним справам Тітов І.С. має багатий досвід у таких справах як:

 • Розірвання шлюбу ;
 • Визнання шлюбу недійним ;
 • Поділ майна подружжя ;
 • Поділ спільного майна подружжя, незалежно від розірвання шлюбу ;
 • Позбавлення батьківських прав ;
 • Поновлення батьківських прав ;
 • Врегулювання питань участі подружжя у вихованні дітей, які живуть окремо ;
 • Стягнення аліментів на дитину ;
 • Стягнення аліментів на дружину ;
 • Стягнення аліментів на чоловіка ;
 • Стягнення аліментів на батьків ;

Звернувшись до нас, Ви отримаєте юридичну консультацію у сімейних справах, адвокат підготовить необхідні документи ( позовну заяву , відзив на позов , адвокатський запит тощо ), здійснить представництво в суді.

Приватний адвокат по сімейним справам Тітов І.С. надає послуги в Дарницькому районі м. Києва, в Дніпровському районі м. Києва, в Солом’янському районі м. Києва, в Подільському районі м. Києва, в Святошинському районі м. Києва, в Деснянському районі м. Києва, в Голосіївському районі м. Києва, в Шевченківському районі м. Києва, в Печерському районі м. Києва, в Оболонському районі м. Києва та в Київській області.

За попередньою юридичною консультацією Ви можете цілодобово звернутися до нас за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 32-в, за номерами телефонів (097) 338-35-86, (050) 75-364-75, або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Адвокат сімейні справи

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75