Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат в економічних злочинах

Адвокат в економічних злочинахАдвокат в економічних злочинах.

Більшість так званих економічних злочинів передбачено розділом 8 Кримінального Кодексу України, тобто це злочини у сфері господарської діяльності. Найпоширенішими з них є контрабанда ( ст. 201 КК України), зайняття гральним бізнесом (ст. 203-2 КК України), фіктивне підприємництво ( ст. 205 КК України), легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом ( ст. 209 КК України), нецільове використання бюджетних коштів ( ст. 210 КК України), ухилення від сплати податків ( ст. 212 КК України), доведення до банкрутства ( ст. 219 КК України), шахрайство з фінансовими ресурсами ( ст. 222 КК України) та незаконна приватизація державного, комунального майна ( ст. 233 КК України) тощо.

Надання ефективної юридичної допомоги у зазначених злочинах, потребує високу кваліфікацію адвоката у зв’язку з тим, що захисник повинен досконало розбиратися не лише у кримінально-процесуальній сфері, а й в досконалості знати економічну складову та законодавство України, що регулює економічні відносини в Державі. Оскільки злочини по лінії економіки мають латентний характер, їх розслідування починається з запитів від правоохоронних органів, які на перший погляд не мають нічого небезпечного, але саме в цій час сторона обвинувачення починає збирати докази, які в подальшому лягатимуть в основу обвинувачення. Основною проблематикою для адвоката по лінії економіки , при здійсненні захисту, є те, що більшість Клієнтів звертаються до кримінального адвоката вже тоді, коли фігуранта кримінальної справи викликають до правоохоронних органів в якості свідка або навіть підозрюваного. При цьому, більшість процесуальних дій стороною обвинувачення вже проведено та слідчі органи вже отримали необхідні докази для притягнення особи до кримінальної відповідальності, а тому наша перша порада - при перших ознаках зацікавленості правоохоронних органів до себе, невідкладно звернутися до адвоката . Запам’ятайте - чим раніше досвідчений кримінальний адвокат вступить в кримінальне провадження, тим більше шансів отримати бажаний результат та довести позицію своєї невинуватості як на стадії досудового розслідування, так і в суді.

Головна задача адвоката в економічних злочинах це завчасне попередження притягнення особи до кримінальної відповідальності, а вже потім його захист. Специфіка захисту в економічних злочинах полягає в тому, що на стадії досудового розслідування кримінальної справи, адвокат по лінії економіки зобов’язаний контролювати кожну процесуальну дію сторони обвинувачення та кожне прийняте процесуальне рішення. Участь адвоката при проведенні процесуальних дій є більш ніж обов’язковою. Особливо це стосується обшуків, допитів, проведення експертиз, інших слідчих дій. Саме при проведенні зазначених процесуальних дій, стороною обвинувачення збирається більшість фундаментальних доказів, які в подальшому будуть використовуватися прокурором у суді. При проведені процесуальних дій за участю адвоката, захисник проконтролює законність та підставу їх проведення, забезпечить реалізацію прав свого Клієнта, оскаржить незаконні дії сторони обвинувачення в судовому порядку. Окрім участі в процесуальних діях сторони обвинувачення, адвокат по лінії економіки , відповідно до норм чинного Кримінального процесуального Кодексу України, може самостійно збирати докази невинуватості свого Клієнта, у тому числі ініціювати перед стороною обвинувачення проведення процесуальних дій – експертиз, допитів тощо.

Адвокатські послуги у кримінальних справах по лінії економіки включають в себе :

Юридичну консультацію кримінального адвоката ;    

Розробку стратегії захисту свого Клієнта ;

Представництво інтересів Клієнта в правоохоронних органах ;

Присутність захисника при проведенні слідчих дій ;

Оскарження рішень сторони обвинувачення ;

Представництво інтересів Клієнта в суді ;

Оскарження рішень суду в апеляційному та касаційному порядку.

Досвідчений юрист з п’ятнадцятирічним стажем адвокат Тітов Ігор Сергійович надає тільки якісні юридичні послуги .  Надання правової допомоги у кримінальних справах ми здійснюємо по всій території України 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Адвокат Тітов Ігор Сергійович має багаторічний досвід захисту своїх Клієнтів у злочинах по лінії економіки, має вищу юридичну та вищу економічну освіту, що надає йому перевагу при наданні адвокатських послуг у зазначених злочинах. Адвокатські послуги у кримінальних справах , надаються адвокатом Тітовим І.С. на принципах верховенства права, законності, незалежності, конфіденційності та уникнення конфлікту інтересів. Правова допомога у кримінальних справах надається адвокатом Тітовим І.С. на всіх стадіях притягнення особи до кримінальної відповідальності.

Знайти адвоката по кримінальним справам Тітова І.С. та отримати юридичну консультацію можливо за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 32-В (станція метро «Палац спорту»), або зателефонувавши на номер телефону адвоката (097)338-35-86.

Більш детально про ціни на послуги приватного адвоката можливо подивитись тут.

Більш детально про перелік послуг адвоката Тітова Ігоря Сергійовича Ви можете ознайомитися на офіційному сайті адвоката http://advokat-ua.info/.

Хороший адвокат – це добре, кращій адвокат - запорука успіху !

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75