Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат у злочинах проти виборчих прав громадян та інших особистих прав

Адвокат у злочинах проти виборчих прав громадян та інших особистих прав

Здійснення адвокатом захисту фігуранта кримінальної справи, якого підозрюють у порушенні виборчих прав громадян та інших особистих прав є досить специфічним, оскільки кримінальні провадження зазначеної категорії зустрічаються дуже не часто. Як правило, це злочини не тяжкі або середньої тяжкості та передбачають покарання у вигляді штрафів, обмежень волі, у крайніх випадках позбавлення волі на строк до п’яти років. Найпоширенішими злочинами проти виборчих прав громадян та інших особистих прав є Порушення таємниці голосування (ст. 159 КК України), Підкуп виборця, учасника референдуму (ст. 160 КК України), Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей (ст. 164 КК України), Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ст. 171 КК України), Грубе порушення законодавства про працю ( ст. 172 КК України), Невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат ( ст. 175 КК України), Порушення авторського права і суміжних прав ( ст. 176 КК України) та інші.

Адвокат у злочинах проти виборчих прав громадян та інших особистих прав

Адвокат по кримінальним справам Тітов Ігор Сергійович має багаторічний досвіт захисту своїх Клієнтів у злочинах проти виборчих прав громадян та інших особистих прав. Адвокат Тітов І.С. має відповідну кваліфікацію, внесений до Єдиного Реєстру адвокатів України (дивись тут), постійно підвищує свої професійні навики та має лише позитивні відгуки своїх Клієнтів (дивись тут). Адвокат по кримінальним справам Тітов Ігор Сергійович виступить захисником свого Клієнта на будь-якій стадії кримінального провадження. Звернувшись до адвоката негайно, Ви отримаєте професійну юридичну консультацію у кримінальному провадженні проти виборчих прав громадян та інших особистих прав; адвокат розробіть стратегію та тактику захисту свого Клієнта; проведе перемовини зі стороною обвинувачення; прийме участь у слідчих діях; збере докази невинуватості свого Клієнта та надасть їх стороні обвинувачення та суду; оскаржить незаконні дії слідчого, прокурора, слідчого судді тощо; здійснить захист свого Клієнта на стадії судового розгляду кримінального провадження; оскаржить рішення суду в апеляційному та касаційному порядку.

Адвокат у кримінальних справах Тітов І.С. надає лише якісні юридичні послуги та сумлінно виконує взяті на себе зобов’язання. Адвокат Тітов І.С. гарантує дотримання Правил адвокатської етики, гарантує принциповість при виконанні своїх професійних обов’язків, використовує всі свої знання та професійну майстерність для належного захисту й представництва прав та законних інтересів Клієнта, у своїй професійній діяльності виходить з переваги інтересів Клієнта, гарантує дотримання принципу конфіденційності. Маючи багаторічний юридичний досвід, адвокат у кримінальних справах Тітов І.С., при здійсненні захисту своїх Клієнтів у кримінальних справах проти виборчих прав громадян та інших особистих прав, володіє високим рівнем професійної підготовки, фундаментальним знанням чинного законодавства, практики його застосування, опанування тактики, методів і прийомів адвокатської діяльності, ораторського мистецтва.

Якщо так вийшло, та Ви або Ваші близькі стали підозрюваним або обвинувачуваним у кримінальному провадженні проти виборчих прав громадян та інших особистих прав, радимо Вам негайно звернутися до Київського адвоката по кримінальним справам Тітова Ігоря Сергійовича за номерами телефонів (097) 338-35-86, (050) 753-64-75, або завітати до адвоката в м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 32-В.

Більш детально з переліком послуг адвоката Ви можете ознайомитися на сайті адвоката м. Києва http://advokat-ua.info/posluhy.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75