Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат у злочинах проти власності

Адвокат у злочинах проти власності.

Адвокат у злочинах проти власностіЗлочини проти власності є найпоширеніші злочинами в Україні. В середньому за місяць в Україні реєструються близько 30 тисяч кримінальних проваджень у зазначеній категорії злочинів. По 7 тисяч кримінальних правопорушень щомісяця особам вручається повідомлення про підозру, близько 5 тисяч обвинувальних актів щомісяця направляється до суду, стільки ж кримінальних проваджень закривається. Більша частина у злочинах проти власності приходиться на Крадіжки (ст. 185 КК України), на другому місці Шахрайство (ст. 190 КК України), далі Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, (ст. 191 КК України), Грабіж (ст.186 КК України) та Розбій ( ст. 187 КК України).

Якщо так сталося, та Ви стали фігурантом кримінального провадження у злочинах проти власності, то Вам просто необхідна кваліфікована правова допомога адвоката у злочинах проти власності , оскільки як ми зазначили раніше, частина кримінальних проваджень направлених до суду та кримінальних проваджень закритих на стадії досудового розслідування є рівною і лева частка прийняття рішень щодо закриття кримінальних проваджень належить адвокатам, які захищали своїх Клієнтів на стадії досудового розслідування. Своєчасне звернення до адвоката у кримінальних справах допоможе фігуранту кримінальної справи уникнути притягнення до кримінальної відповідальності або мінімізувати негативні наслідки, оскільки тільки професійний адвокат спроможний гарантувати захист прав, свобод та законних інтересів учасника кримінального провадження на стадії досудового слідства.

Київський адвокат у кримінальних справах Тітов Ігор Сергійович має багаторічний досвід у зазначеній категорії справ. Звернувшись до адвоката особисто до офісу, що розташований в центрі столиці за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 32-В , або зателефонувавши за прямим номером телефону адвоката (097) 338-35-86 Ви отримаєте вичерпну юридичну консультацію , адвокат у кримінальних справах розробить стратегію захисту свого Клієнта, надасть професійну правничу допомогу в органах досудового розслідування та в суді. Адвокат у злочинах проти власності забезпечить повну реалізацію прав свого Клієнта, оскільки, як показує багаторічна юридична практика, фігуранти кримінальної справи самостійно неспроможні використати свої процесуальні права, а сторона обвинувачення хоча і повідомляє підозрюваних про їх права, але це носить формальних характер. Забезпечивши свій захист адвокатом у злочинах проти власності , Ви можете бути впевнені, що Ваші права не будуть порушені, Ви знатиме у вчинені якого злочину Вас підозрюють; адвокат у кримінальних справах буде вимагати перевірки обґрунтованості затримання, якщо Вас затримано; адвокат здійснить заходи щодо збирання та подання доказів Вашої невинуватості; адвокат прийме участь у проведенні процесуальних дій, під час проведення процесуальних дій стороною обвинувачення. При цьому - поставить необхідні запитання, надасть свої зауваження та заперечення щодо порядку проведення процесуальних дій; заявить клопотання про проведення процесуальних дій; оскаржить рішення, дії та бездіяльність слідчого, прокурора, слідчого судді тощо. Уклавши угоду з адвокатом у злочинах проти власності Тітовим І.С., Ви гарантовано отримаєте юридичну підтримку 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Тобто, зателефонувавши у будь-якій час доби за прямим номером телефону адвоката (097) 338-35-86 Ви отримаєте юридичну консультацію, за необхідністю адвокат здійснить виїзд до свого Клієнта, прийме невідкладну участь у процесуальних діях за участю свого Клієнта. Професіоналізм адвоката у кримінальних справах Тітова І.С. не підлягає сумніву, оскільки 97 відсотків Клієнтів залишаються повністю задоволеними результатом роботи адвоката. Нас рекомендують своїм родичам, близьким та знайомим. Ми гарантуємо своєчасну допомогу в небезпечних ситуаціях та надаємо тільки якісні юридичні послуги.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75