Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат у злочинах проти особистості

Адвокат у злочинах проти особистості

Честь, гідність та здоров’я людини визнається найвищою соціальною цінністю в Україні. Кримінальний Кодекс України передбачає покарання при скоєнні злочинів проти життя та здоров’я людини; проти волі, честі та гідності людини; а також проти статевої свободи та недоторканності особи. Деякі злочини зазначеної категорії є тяжкими та особливо тяжкими. Наприклад, за умисно вбивство передбачене покарання аж до довічного позбавлення волі, за умисне тяжке тілесне ушкодження передбачено покарання до десяти років позбавлення волі, за торгівлю людьми до п’ятнадцяти років позбавлення волі та інш. Чи потрібен адвокат, якщо Вас або Ваших близьких підозрюють у злочині проти особистості. Відповідь однозначна – Так. Більш того, нормами процесуального законодавства України, з метою недопущення притягнення невинної особи до кримінальної відповідальності за особливо тяжкі злочини, передбачена обов’язкова участь захисника.

Адвокат у злочинах проти особистості

Що ж робити якщо Ви стали фігурантом кримінальної справи зазначеної категорії? Перша порада – терміново телефонувати адвокату по кримінальним справам та чекати прибуття адвоката. При цьому, чим раніше Ви звернитесь до професійного адвоката, тим більше шансів захистити себе від необґрунтованих обвинувачень, реалізувавши свої права підозрюваного та обвинуваченого в повному обсязі. Зателефонувавши адвокату, Ви перш за все телефоном отримаєте попередню юридичну консультацію , яка полягає у роз’ясненні як себе поводити в той чи іншій ситуації, задля того, щоб не вчинити ніяких дій, які в подальшому будуть використані стороною обвинувачення не на користь фігуранта кримінальної справи. Друга порада – не приймати участь в будь-яких слідчих діях без участі адвоката. Третя порада – мовчати. В даному випадку є старе прислів’я – «Мовчання золото!». По факту укладення письмової чи усної угоди з адвокатом по кримінальним справам , професійний захисник терміново прибуде до органів досудового розслідування, ознайомиться з матеріалами кримінального проводження і лише після цього зможе надати вичерпну юридичну консультацію , разом з Клієнтом розробить стратегію та тактику захисту у кримінальному провадженні, змоделює можливі наслідки для фігуранта кримінальної справи. На стадії досудового розслідування адвокат по кримінальним справам прийматиме участь у таких слідчих діях, як допити свідків, потерпілих, підозрюваних, обшуках, виїмках, пред’явлення особи для впізнання, обрання запобіжного заходу, огляд, слідчий експеримент та інш. Окрім того, хороший адвокат по кримінальним справам ініціює питання перед стороною обвинувачення та судом щодо проведення процесуальних дій, збере та подасть стороні обвинувачення докази, що виправдовують підозрюваного та обвинуваченого, оскаржить рішення, дії чи бездіяльність слідчого та прокурора. На стадії судового провадження, адвокат по кримінальним справам здійснить професійний захист свого Клієнта в суді, оскаржить вирок суду в апеляційному та касаційному порядку.

Окрему увагу необхідно приділити обов’язковій участі адвоката, якщо Ви стали потерпілим у зазначеній категорії кримінальних проваджень, оскільки на практиці є непоодинокі випадки, коли винна особа уникає кримінальної відповідальності за скоєний злочин по різним причинам (якість досудового слідства, кваліфікація слідчого та/або прокурора, зацікавленість правоохоронних органів закрити або затягнути розслідування кримінального провадження). Звернувшись до адвоката по кримінальним справам , шанси уникнення відповідальності злочинця прирівнюються практично к нулю, оскільки хороший адвокат проконтролює кожну процесуальну дію сторони обвинувачення, не дозволить спустити кримінальне провадження «на гальмах», збере та подасть органам досудового розслідування докази винуватості злочинця, представить інтереси потерпілого в суді. Більш детально дивиться адвокат потерпілому тут.

Адвокат у кримінальних справах Тітов Ігор Сергійович має багатий досвід у таких кримінальних провадженнях, як умисне вбивство (ст. 115 КК України), Умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання (ст. 116 КК України), Вбивство через необережність (ст. 119 КК України), Умисне тяжке тілесне ушкодження (ст. 121 КК України), Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження (ст. 122 КК України), Умисне легке тілесне ушкодження (ст. 125 КК України),  Катування (ст. 127 КК України), Залишення в небезпеці (ст. 135 КК України), Незаконне позбавлення волі або викрадення людини (ст. 146 КК України), Торгівля людьми (ст. 149 КК України), Зґвалтування (ст. 152 КК України) та інш.

Адвокат по кримінальним справам Тітов Ігор Сергійович внесений до Єдиного реєстру адвокатів України (дивись тут), має свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю та отримав лише позитивні відгуки своїх Клієнтів (дивить тут).

Якщо Вам потрібні термінові послуги адвоката в м. Києві, Ви можете звернутися до нас безпосередньо до нашого офісу за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 32-В (дивись тут).

Адвокат Тітов Ігор Сергійович надає лише якісні юридичні послуги.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75