Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат у злочинах проти громадської безпеки

Адвокат у злочинах проти громадської безпеки

До злочинів проти громадської безпеки відносяться Створення злочинної організації (ст. 255 КК України), Бандитизм (ст. 257 КК України), Терористичний акт (ст. 258 КК України), Фінансування тероризму (ст. 258-5 КК України), Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ст. 263 КК України), Недбале зберігання вогнепальної зброї або бойових припасів (ст. 264 КК України), Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки ( ст. 270 КК України) та інші.

Адвокат у злочинах проти громадської безпеки

За вчинення злочинів проти громадської безпеки, передбачена досить-таки сувора відповідальність. Саме тому, ми рекомендуємо всім підозрюваним у скоєнні подібних злочинів, забезпечити себе надійною юридичною підтримкою та захистом адвоката.

Адвокат у кримінальних справах в м. Києві Тітов Ігор Сергійович спеціалізується на захисті підозрюваних та обвинувачених у злочинах проти громадської безпеки, надаючи професійну правову допомогу своїм Клієнтам на стадії досудового розслідування та в суді. Звернувшись до Київського адвоката Тітова І.С. за захистом своїх прав, захисник використає всі можливі засоби захисту передбачені Конституцією України, Кримінальним процесуальним Кодексом України задля забезпечення дотримання прав, свобод і законних інтересів підозрюваного, обвинуваченого та з’ясування обставин, які спростовують підозру чи обвинувачення, пом’якшують чи виключають кримінальну відповідальність підозрюваного, обвинуваченого. Адвокат у кримінальних справах в м. Києві Тітов І.С. надасть своєму Клієнту кваліфіковану юридичну консультацію; прийме участь у виконанні процесуальних дій за участю підозрюваного, обвинуваченого; збере та подасть слідчому, прокурору, слідчому судді докази невинуватості свого Клієнта; заявить клопотання про проведення процесуальних дій; заявить необхідні відводи; оскаржить рішення, дії та бездіяльність слідчого, прокурора, слідчого судді в порядку, передбаченому КПК України; візьме участь під час судового розгляду справи у злочинах проти громадської безпеки; виступить у судових дебатах; оскаржить судові рішення тощо. Надаючи повний спектр юридичних послуг, адвокат у кримінальних справах в м. Києві Тітов І.С. дотримується принципів верховенства права, законності, незалежності, конфіденційності, уникнення конфлікту інтересів та постійно підвищує свій професійний рівень.

Адвокат Тітов І.С. внесений до Єдиного реєстру адвокатів України та здійснює адвокатську діяльність індивідуально за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В».

Окрім того, Ви можете звернутися до нас за номерами телефонів: (097)338-35-86 або (050)753-64-75, або на електронну адресу адвоката у кримінальних справах в м. Києві: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Юридичні послуги надаються адвокатом цілодобово – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Адвокат у кримінальних справах в м. Києві Тітов І.С. надає лише якісні юридичні послуги!

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75