Адвокат Київ ТІТОВ І.С.

Адвокат у справах з придбання, зберігання наркотиків

Адвокат наркотикиАдвокат по наркотикам

Контрабанда, незаконне виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів та психотропних речовин заборонено Законами України. Кримінальне покарання за вищезазначені злочини, передбачене санкціями статей Розділу 8 Кримінального Кодексу України.

Чи потрібен фігуранту кримінальної справи адвокат по наркотикам ? Відповідь однозначна – «так», оскільки за вищевказані злочини передбачена кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі на строк аж до дванадцяти років з конфіскацією майна. Найпоширенішими серед злочинів з наркотиками є стаття 307 КК України - незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів з метою збуту та стаття 309 КК України - здійснення вищезазначених дії без мети збуту.  Окрім того, Кримінальним Кодексом України передбачена кримінальна відповідальність за такі злочини з наркотиками , як контрабанда наркотичних засобів ; викрадення , вимагання наркотичних засобів ; посів або вирощування снотворного маку чи конопель (ст. 310 КК України); схиляння до вживання наркотичних засобів (ст. 315 КК України); публічне вживання наркотичних засобів ( ст. 317 КК України) та інші. Якщо так сталося, та до Вас, зі сторони правоохоронних органів, існують звинувачення пов'язані з наркотиками , то перш за все, Вам потрібно невідкладно звернутися до досвідченого кримінального адвоката у справах по наркотикам . При цьому, чим раніше адвокат по кримінальним справам вступить в кримінальне провадження, тим більше шансів отримати бажаний Клієнтом результат, аж до уникнення від кримінальної відповідальності за злочин пов'язаний з наркотичними засобами.

Послуги адвоката по наркотикам включають в себе :

- терміновий виїзд до свого Клієнта. При цьому адвокат по наркотикам буде поруч зі своїм Клієнтом 24 години на добу 7 днів на тиждень;

- надання первинної юридичної консультації;

- участь у першочергових слідчих діях;

- захист підозрюваного у злочинах по наркотикам на стадії досудового розслідування;

- захист підзахисного від звинувачення пов'язаного з наркотиками на стадії судового розгляду;

- оскарження рішення суду у злочинах по наркотикам в апеляційному та касаційному порядку;

Окрему увагу, хотілось би звернути на випадки, коли існують звинувачення пов'язані з наркотиками до невинної особи. В юридичній практиці є непоодинокі факти, коли працівники правоохоронних органів просто «підкидають» наркотичні засоби невинній особі та згодом відкривають кримінальне провадження за статтею 309 КК України, тобто за незаконне зберігання наркотиків . У такому випадку, досвідчений кримінальний адвокат у справах по наркотикам потрібен фігуранту кримінальної справи просто невідкладно, оскільки тільки адвокат зможе гарантувати, щоб жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений.

Тітов Ігор Сергійович є досвідченим кримінальним адвокатом по наркотикам з загальним юридичним стажем більше п’ятнадцяти років. Якщо Вам потрібен адвокат по наркотикам , зверниться до нас, та Ви отримаєте повноцінний юридичний захист у кримінальних справах пов’язаних з придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збутом наркотичних засобів.

Адвокат по кримінальним справам Тітов Ігор Сергійович зробить все можливе для захисту Ваших прав та свобод, допоможе у скрутній для Вас життєвій ситуації.

Послуги адвоката по наркотикам надаються по всій території України. Звернутися до адвоката по кримінальним справам Ви можете за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 32-В, або за номером телефону (097) 338-35-86.

© 2019 АДВОКАТ - ТІТОВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

м. Київ, вул. Еспланадна, 32 в літері «В»
тел. +38 (097) 338-35-86
тел. +38 (050) 753-64-75